8 thoughts on “11.9 byla řízená demolice za pomocí podzemních jaderných náloží- dokument


  1. Proč? si to pusť celé, podzemní atomový výbuch se chová úplně jinak než na povrchu.. Je to tam naprosto jasně fyzikálně vysvětleno. Proč zhovadilost? Argumenty budou? Kromě: Jasně, dobrý sci-fi, zhovadilost.. Víš že hodně psů co vyhrabávali trosky zemřelo na zvýšenou radiaci? Stejně tak někteří záchranáři, hasiči měli problémy s ozářením.. Jak jinak vysvětlíš že se ty mrakodrapy rozpadly na prach (téměř) a padaly rychlostí téměř volného pádu? To ti neudělá ani ten nanotermit, kterej se taky propíral…


   1. Argument 1: Při výbuchu nukleární bomby vzniká EMP, jak vysvětlíš, že se polovodičové součástky na celém Manhattanu neodkráčely do křemíkového nebe?
    Argument 2: Neslyšel jsem nic o tom, že by psi prohledávající trosky umírali na nemoc z ozáření. Ovšem pokud tomu tak bylo, radiace která dokáže zabít psa, zákonitě minimálně na člověku zanechá nepěkné popáleniny. Proč zasahující a přihlížející lidi neleželi s těžkými popáleninami a s nemocí z ozáření v nemocnicích? Muselo by jich být opravdu hodně.


  2. Se podívej teď na tu expozi v Čině.. ta budova nebyla zdaleka jako WTC a 21 tun TNT (ekvivalent výbuchu) jí nesložil. Počkej ty si jako fakt myslíš, že se to sesypalo po nárazu letadla resp. důsledkem toho nárazu?


   1. Nemůžeš srovnávat dvě úplně odlišné věci. WTC byla výšková budova, to v Číně jestli mělo 5 pater. Na budovu působila tlaková vlna z boku, u WTC byla porušena vnitřní a vnější INTEGRITA budovy. Myslím, že toto nelze srovnávat.


    1. Jasně, ale právě proto musí být z extrémně pevného materiálu-a samozřejmě- konstruovaná proti nárazu letadla. Sorry, ale jestli vážně někdo věří té oficiální báchorce, musí mu scházet kritické myšlení. upusťme od kontroverzní teorie nukleární bomby ( ty argumenty jsou vysvětlené v tom dokumentu, ozáření se redukovalo pouze na groundzero) a stačí ty úplné fantasmagorie- v troskách se našel pas atentátníka, atentátníci stále žijí, atentátník co měl dělat složité manévry s velkým boingem neuměl řídit pořádně ani malou cessnu, WTC7 se zřítila na prach z požáru kanceláří, neexistuje ani jedna pořádná nahrávka nárazu na pentagon ( nejstřeženější objekt světa- asi nemaj kamery) mohl bych takhle pokračovat asi ještě 10 odstavců, ale nebaví mě to :) A prezident čte dětem pohádku obráceně- o kozlovi a hádej co mu tam ty děti spelovaly.. Drak/Šarkan, Narazit/zasáhnout, Ocel, Letadlo, muset,.. Docela náhoda, co? :) Soouvislosti jdou mnohem dál… Ale pohádka o zlých teroristech je taky dobrá.. :)


 1. Ja si uz fakt zacinam myslet ze tyhle lidi nekdo plati aby tohle psali….nebo jsou uplne blby z tech novaprimact great news…dokument se sleduje od zacatku a ne od bomby…mi vysvetli ten zacatek a pak si zacnem povidat o bombach…ja mam vzdycky pro tyhle lidi super otazku, mozna jim otevre cestu “ KDE JE VYCHOD ? A KDE ZAPAD A Kdo to rozhodl ze amici budo jako zapad ???


  1. Martine, přemýšlel jsem, jestli mi stojíš za reakci. Tak jen stručně, nikdo mě neplatí, na zprávy v TV nekoukám, východ a západ je dán aktuální geografickou polohou, tudíž když je Amerika z Evropy na západ….


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>