9 thoughts on “Animovaný vesmír a zlá propaganda. (Cartoon space and evil propaganda)

 1. Co říci k videu. Trapné koláže zastánců ploché Země, které jsou tak stupidní, jako jejich argumenty. Ovšem musím říct, že stupidní obsah videa dokonale vyvážil hudební podklad. Ti Floydi byli vážně dokonalí.


  1. bigbizy, nenapadlo vás odebrat si streetzurnal ze záložek? Nedá se nevšimnout, že vás to tu soustavně nebaví. Možná tu jste špatně vy.


   1. Ono je to možná tím, že autora znám osobně. Tak proto mám neustále snahu mu pomoci v tom, aby si uvědomil, že se mýlí. Pokud bych ho neznal, tak už sem dávno nechodím. A navíc streetžurnál jsem četl občas i v době, kdy autor byl ještě v pohodě.    1. Snaha je to jistě velmi efektivní a zatím si Petře ukázal pouze svůj trolovský um bez nějakých kritických zásadních argumentů ( pouze výkřiky).. Věř mi, že mi je asi nejlíp za celý život a je tedy otázka, kdo by potřeboval pomoci. Exopolitika je nauka o démonech a je v ní mnoho lží a polopravd.. Přesvědčil jsem se o tom sám..


     1. Já mám spíš dojem, že výkřiky zde vidím akorát od tebe. Co se týče placaté Země, tak se snažím logicky argumentovat, zatím, co ty se jen oháníš buď Biblí, anebo nějakým Nikonem, případně nesmyslnými videi. A pokud jsi tak v pohodě, tak mi prosím řekni, co ti brání, navštívit Marka Malinu na té Krakovské a sám se přesvědčit o té tvé teorii? Máš strach, anebo jak? Jinak, co se týče Exopolitiky, tak zastávám názor, že je mnohem lepší, než ničím nepodložené fanatické výkřiky. A o tom, co je démonská nauka, bych taky radši pomlčel, protože mě se bohužel zdá, že pod vlivem démonů, jsi ty, Ovšem, jak se říká. Komu není rady, tomu není pomoci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>