5 thoughts on “Bible potvrzuje, že model kulaté Země a nekonečného vesmíru není správný.

  1. Tak já mám z toho videa spíš dojem, že Bible potvrzuje jen to, že se jedná spíše o soubor pohádek, mýtů a skutečností, popsaných tak, aby je její současníci pochopili.Pokud bych měl Bibli brát, jako jediný zdroj pravdy, tak bych musel stejně brát třeba příběhy o loupežníku Rumcajsovi, anebo příběhy víly Amálky. A navíc to, že Rumcajs mohl být skutečný potvrzuje fakt, že jak Jičín, tak les Řáholec skutečně existuje. A pokud je pravda tohle, tak musel zákonitě existovat jak Rumcajs, tak Manka s Cipískem.


  2. Jak jsem již psala pořád hledám ,když už přemýšlím nad placatou zemí ,tak skoro tomu zase věřím ,ale stále ověřuji a pozoruji.No a opět mě zasáhla zásadní otázka ,když máme nad sebou teda kopuli z nějakého toho kovu ,jak mohou padat asteroidy z čeho ?


    1. Zdravím, to je skvělé, že nad věcmi přemýšlíte a hned je z principu nezavrhujete.. Je velmi těžké projít tím nánosem propagandy, které čelíme od našeho narození.. Asi máte na mysli meteority, která údajně dopadají na Zemi. Ve skutečnosti ale nemáme důkaz v podobě kráteru ve kterém by byl meteorit. Vždy to jsou pouze krátery a „kámen z vesmíru“ nikde ( i když jsou vystaveny v muzeích, ale o jejich „vesmírné autenticitě velmi pochybuji).. Když jsme svědky jevu pádu meteoritu, je vždy provázen světelným efektem.. Tento světelný efekt může být výsledkem interakce mezi „nebeskou klenbou“ a samotným materiálem meteoritu. Pokusím se z internetu vytáhnout video, které to demonstruje a dát ho na stránky. Pátrejte dále, je správné klást si otázky, byť ty „nejtriviálnější“..
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>