Odmítnutí kruhové AE mapy a stránek placata-zeme.cz

UNFlag33

Jak už jsem upozorňoval dříve, stále více se rozevírají nůžky mezi zastánci kruhové mapy ploché Země (AE modelu) a těmi, kteří se od něho chtějí distancovat, protože shledávají, že je naprosto falešný a cíleně diskredituje celou problematiku. To, že Země je plochá a nehybná, automaticky neznamená, že je to plochý disk, který je dokola obehnaný Antarktidou a tedy bez jižního pólu. Navíc přikryt jakousi kopulí, která znemožňuje případné přepadnutí přes okraj a střežená vojenskou silou, která střeží nějakých 100 000 km pevniny, aby se nikdo k okraji té kopule nedostal.
DomeV tomto článku před rokem (http://streetzurnal.cz/placata-zeme-a-rizena-opozice-new-age-v-cele-s-dubayem/) jsem poukazoval na fakt, že celý ten kruhový model z vlajky OSN je rozdělen na 33 (!) segmentů, což je jasná zednářská symbolika. Proponenti jako Dubay se svým anti- křesťanským postojem nijak netají a sám jsem se přesvědčil o tom, že tento model ploché Země byl záměrně promován youtube a také dalšími celebritami. Veškerá spojitost s plochou Zemí se automaticky dává do souvislosti s tímto kruhovým modelem, aby celou záležitost zdiskreditovala.

Ačkoliv dnes už zcela bezpečně víme, že tento model nemůže být reálný, nic to není platné pro tzv. „flat earthers“, kteří stále donekonečna hájí tento model asi takovýmto stylem: „Byl jsi někdy v Austrálii? Ne? Jak víš, že existuje? Jak víš, že tam funguje GPS a neměří místo 4000 km 8000 km?“ Prostě naprostá křeč ve snaze udržet lživý model promovaný lidmi, co dělají velmi podezřelá gesta. Navíc např. M. Sargent se ani netají tím, že pochází ze zednářské rodiny (https://www.youtube.com/watch?v=iK_KVyPNfTI)
mqdefaultskiba satanicskiba satanic 2hqdefault

 

 

 

 

 

maxresdefault

 

 

 

 

 

Zjevná podobnost člověku neujde, že.:)

 

 

 

 

 

Ať už si myslíte, že žijete na obdélníkové Zemi nebo na kouli, dokázat, že se AE kruhová mapa mýlí je velmi snadné a každý, kdo by se jí snažil navzdory faktům obhájit, bude prostě zdiskreditován. Tady je ukázka pouhého zlomku toho, jak vyvrátit „placatou Zemi“? Ne, ale jak vyvrátit falešný řízený model ploché nehybné Země dle Bible. (https://www.youtube.com/watch?v=JgY8zNZ35uw&t=165s)

Tímto tedy vyzývám všechny, kterým není lhostejné, že se cíleně diskredituje skutečnost, že Země je plochá a nehybná, aby se distancovali od všech, kteří jí hájí a propagují. Tedy od lidí, kteří ačkoliv byli konfrontováni s nereálností celého modelu, dále sveřepě odmítají skutečnost, že tento model je falešný a neodpovídá realitě a pozorované skutečnosti. Že slunce v Austrálii zapadá opačným směrem než na kruhovém modelu? Nevadí, nejde to ověřit, protože všichni, co to natočí jsou součástí konspirace (zřejmě tedy). Dle nich se jedná o masivní konspiraci všech amatérských navigátorů, kteří potají používají jednopólovou azimutální mapu s od jihu se rozšiřujícími poledníky. A rovněž všech cestovatelů, kartografů, amatérských kameramanů timelapsů noční oblohy atd..

Nepovažuji se za Flat- earthera ani plochozemce, ale za Biblického křesťana, který čte v Písmu svatém o naší Zemi v souvislosti se stranami, úhly, rohy a čtyřmi nebeskými větry. Takže tomu věřím. A pokud by někdo chtěl říct, že se jedná o znázornění světových stran, tak tomu odpovím, že nikoliv, protože pisatelé Bible ví, co jsou to světové strany, Pán Ježíš to ví taky (např. Mat 24:27) a pokud by chtěli použít tento termín, tak ho použijí. Pro mě se nejvíce blíží ke skutečnosti model youtube kanálu freeanergy, protože vysvětluje věci, které můžeme pozorovat a nerozporuje realitu. A že je to těžké na uchopení? No, Boží dílo není nic triviálního přátelé. Podívejme se na lidské tělo, které je tak fascinující, že dokonce ani dnes o něm nevíme úplně všechno. A co teprve místo pro tyto fyzická těla? Naše Země? Bůh není limitován naším omezených rozumem, který je asi jako tříska v porovnání s nejvyšší horou na světě. Co je pro něj jedna dimenze navíc? Co je pro něj čas, když ho stvořil?

A možná právě toto obhájce kruhozemě tak trápí, že Bůh dokáže dělat věci, které nejdou zcela pochopit, prostě se jen přiblížit. Že nestačí pár minut a když tomu hned neporozumíme, odhodíme to jako nesmysl. Bůh vždy předtím, než nám něco dá, testuje naší pokoru. A pokora se většinou rodí ze zoufalství, od křiku srdce a vnitřní sklíčenosti. Pravda se rodí přes bolest. Ať už je to pravda o tomto světě nebo o nás samotných (ta bolí ještě víc). A bez pravdy není milosti. Takže se zeptejte vážení obhájci nereálné kruhozemě sami sebe. Dám přednost bezbolestnému sebeklamu? Nebo se vydám vstříc bolestné pravdě, že jsem naletěl hned dvakrát za sebou? To není ostuda. Není ostuda se mýlit ve světě, který drží v pařátech otec lži. Ostuda je trvat na svém omylu i přes faktické důkazy a objektivní skutečnost, se kterou jsem byl konfrontován.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>