Byl učiněn oficiální objev cizí inteligence? Okem neviditelné entity v naší atmosféře.

ITE-2

Jaderný fyzik Ruggero Santilli vyvinul nový typ dalekohledu, díky němuž už před nějakou dobou potvrdil existenci galaxií a asteroidů z temné hmoty. Když se pomocí svého přístroje zadíval na naše pozemské prostředí, učinil další objev: v našem okolí se prý pohybují jakési živé, jiným způsobem neviditelné bytosti.

Santilli už dokonce dokázal rozlišit dva druhy těchto neviditelných entit. První druh je neviditelný pouhým okem nebo teleskopy s konvexními čočkami, vyskytuje se v zemské atmosféře a na záběrech se objevuje v podobě černých skvrn. Ty se pohybují pomalu a rotují. Pohyb probíhá na bázi antihmoty.Druhý typ je podobný, jen jeho obraz je světlý. Pohybuje se dopředu a dozadu. Tyto entity podle zprávy prováděly cosi jako průzkum vojenských instalací a zařízení na základně v Tampě. Jsou tedy zřejmě inteligentní, protože sledovaly lidskou činnost.

Bb-tv.com informuje:

Společnost Thunder Energies Corp (TNRG:OTC) objevila nedávno za pomoci revolučního Santilliho dalekohledu s konkávními čočkami (ochrannou známku vlastní a na udělení patentu čeká spol. Thunder Energies) v našem pozemském prostředí jakési neviditelné entity.

Thunder Energies Corporation tento dalekohled sestrojila za účelem zkoumání vzdáleného vesmíru; při předchozích testech díky němu potvrdila zřejmou existenci galaxií, asteroidů a kosmických paprsků z antihmoty. Když se s ním ale členové Santilliho skupiny zadívali na naše pozemské prostředí, čekalo je také velké překvapení: spatřili jakési zjevně živoucí bytosti, které označili výrazem ITE (Invisible Terrestrial Entities = neviditelné pozemské entity) a rozdělili je do dvou typů, tmavého a světlého.

„Je to vzrušující zjištění. Nevíme, co jsou ty entity zač. Našim očím, byť vybaveným triedrem či tradičním Galileovým dalekohledem, jsou neviditelné, ale kamery spojené s naším Santilliho dalekohledem je ‚vidí‘ dokonale,“ uvedl ředitel společnosti dr. Ruggero Santilli.

Technické údaje lze získat ze Santilliho odborného článku Apparent Detection via New Telescopes with Concave Lenses of Otherwise Invisible Terrestrial Entities (ITE), publikovaného v periodiku American Journal of Modern Physics.

Zdroj: http://www.lajkit.cz/bizzare/item/384-novym-typem-dalekohledu-lze-videt-jakesi-zive-jinym-zpusobem-neviditelne-bytosti

A je to tady, odhalení cizích entit se tedy překvapivě přesouvá přímo na naši planetu. Zřejmě je to celé jen jakýsi předvoj konečného odhalení „mimozemšťanů“, které plánuje Vatikán spolu se svojí observatoří s teleskopem Lucifer. Pokud k tomu připočteme aktivitu komplexu CERN, máme se nač těšit. Otevření Pandořiny skříňky je na spadnutí. 

Tajemství CERNU video: https://www.youtube.com/watch?v=6iexZ4ynOMU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>