Co se to děje v Pražských ulicích? A proč na Čechy tohle sobotní divadélko nefunguje?

ikompars

Tedy, je nutno přiznat, že jak na které. Dáváme k posouzení několik názorů na akce, jež se odehrály při sobotních demonstracích proti Islámu a také pro uprchlíky. Pro mně osobně je celá akce skutečnou fraškou, pro kterou nenacházím omluvu. Můžeme snad věřit pohádce o sedmi statečných policistech, kteří za pomoci skvělé práce „muže v hnědé bundě“, zaženou na ústup asi dvě desítky rozzuřených neonacistických radikálů? Vzduchem je cítit divadelní pach a nechybí ani potřebné kulisy a rekvizity. Nejprve se podívejte na incident na videu a pak dáváme k posouzení určité názory občanů. Některé jsou spíše satirické fejetony, ale jinak než s humorem snad tato fraška brát nelze. 

Bitva pěti armád před budovou ministerstva vnitra: https://www.youtube.com/watch?v=muPbrE-xDSY

Jaroslav Novák: ( http://jaroslavnovak.blog.idnes.cz/c/494472/policejni-provokace-osvedceny-trik-na-vyrobu-nepratel-statu-a-lidu.html)

Policejní provokace – osvědčený trik na výrobu nepřátel státu a lidu.

Poiicejní velení úmyslně riskovalo v sobotu zdraví a životy občanů, aby zviditelnilo a zdehonestovalo Konvičku a současně vygumovali Okamuru. Kopíruje se tu scénář boje s Pegidou v Německu.

Tam se podařilo Pegidu rozděli a marginalizovat tak, že ze zakladatele udělali fašistu a využili nenonacistické provokatéry k tomu, aby média mohla vytvořit pocit, že každý, kdo nechce migranty je fašista. Pegidu to rozštěpilo a část slušných lidí, byť má stejný názor, přestala na demomstrace chodit, aby nebyli nálepkovaná za nacisty.  Jedním z nástrojů dehonestace protivládních oponentů jsou policejní provokace a od dob nacistů to jsou hlavně násilné útoky nebo dokonce žhářství. Není nad to, když protivníkovi podsuneme něco, co musí každý slušný člověk odsoudit.

Policejní provokace používají vládní struktury proti demonstrantům prakticky všude, od USA až po celou Evropu a je naivní čekat, že česká vláda této osvědčené praktice odolá.

V Německu při protestech proti migrantům byli provokatéři se zápalnými lahvemi maskovaní jako „novináři“, přičemž po házení lahví jim promptně policie uvolnila kordon, aby mohli zmizet (viz http://www.nwoo.org/2016/01/13/pochod-pegidy-narusili-agenti-provokateri-vztekaji-se-protestujici/) Používání provokatérů potvrdil už dříve novinám  Die Tageszeitung anonymně policista, který „narážel“ na použití„taktických provokatérů“.

Pokud jde o ČR, musíme říct, že veškerá odpovědnost za provokace a vyvolávání násilí padá na nejvyšší velení a ty, kdo velení Policie zaúkolovali. Sami policisté jak vím, většinově s lidmi protestujícímu proti migrantům sympatizují.

Jak na to tedy šli kluci v ČR?

1) Radnice a policie povolila demonstrace odpůrců migraci a jejich zapřísáhlých nepřátel Antify paralelně vedle sebe téměř na jednom místě. To odporuje základním pravidlům a shromažďovacímu zákonu – ze zkušenosti z minulých  akci a hlavně z veřejné diskuze na internetu je doložitelné, že se před demonstrací demonstranti Antify domlouvali na tom jak a kde budou provokovat druhé demonstranty, či je blokovat. Bylo předem zřejmé, že mnoho lidí se na demomstrace přijde poprat a násilí provokovat.

2) Velení policie úmyslně na maximum ztížilo situaci na místě – nelogicky vytvářelo skrumáže a konfliktní miísta. Na místo, aby policie obě skupiny oddělovala, tak je zcela netakticky sváděla k sobě a konfliktní situace vyhrocovala:

Policie zablokovala takřka všechny vstupy na Hradčanské náměstí na cestě k Hradu, takže lidé, co šli na demonstraci IVČRN, museli projít kolem agresivních anarchistů cca  2 metry širokým koridorem mezi policisty a anarchisty. Na  schodech, kde je druhý hlavní vstup na Hradčanské náměstí stál policejní anton a policisté na náměstí nikoho nepouštěli, podle policistů proto, že „na demonstraci se má jít spodem z Nerudovky“. Tím docílili toho, že  každý, kdo chtěl na demonstraci na Hradčanském náměstí – tedy „fašista“ , musel projít okolo antifašistů, a přestát vyhrocené provokace, nádávky a křik. Na Radnických schodech k Loretě, což byla jediná cesta ven, posléze antifašisté  zablokovat cestu úplně tím,  že utvořili lidský řetěz. Dav turistů a odchozích z demonstrace se tak ocitl v pasti a začal být  naštvaný.Další anitifašisté byli přímo na náměstí – tj byla tu demonstrace  IVČRN a Anfify zároveň. Po skončení demonstrace místo, aby policie nechala lidi odejít nejsnažší cestou, donutila absolutně všechny odejít tou nejužší uličkou na Nový Svět. Deset tisíc lidí se muselo protáhnout tři metry širokým hrdlem.

3) Thunovská – policejní provokatéři nebo slávisté?Díky fotografiím a videu je zdokumentovaná situace Thunovské ulici – tam byla skupinu neznámých pachatelů maskovaných v kuklách za pravicové radikály. Pod vedením (?) nemaskovaného muže v civilu spořádaně čekali na příchod anarchistů a po té, co na místo dorazilo i sedm policistů v uniformách začaly provokace z obou stran - létaly dlažební kostky – údajně policejní atrapy, protože nikdo po jejich zásahu zraněn nebyl a na videu je vidět jak jedna z nich po dopadu na nohu maskovaného radikála odskočila zpět proti směru hodu – což samozřejmě žulové kostka neudělá – ta by nohu přerazila.

Antifa mluví o cívce ale na jednom záběru je vidět opravdu v detailu dlažební kostka (či její atrapa) v ruce provokatéra. Z fotografií je vidět, že minimálně jeden maskovaný „pravičák“ vychází z otevřených dveří domu Thunovská č. p. 182, který je v majetku ministerstva vnitra. Dále je zdokumentovaný pohyb muže v hnědé bundě, který jde nejprve s antifašisty, komunikuje s policisty a pak následně koordinuje tzv. pravičáky. Tento muž nebyl oficiálně člen antikonfliktního týmu – jednak nebyl označen a jakoukoli spolupráci s tímto mužem popřela i policie. V Thunovské policisté porušili několikrát zákon - zřejmě na příkaz velení. Maskované provokatéry měla policie zajistit a ihned vykázat z místa protože zakrývání obličeje výslovně zakazuje shormaždovací zákon. Něteré tyto osoby držely v rukou tyče a dlažební kostky - těchto několik osob měla policie ihned zajistit, protože jakékoli ozbrojování zmíněný zákon také zakazuje a maskování či zbraně jsou povinným důvodem pro okamžité rozpuštění jakéhokoli shromáždění osob. Ozbrojení a agresivní byli i lidé na opačné straně v davu Antify ani ti nebyli zajištěni a to včetně těch, co útočili jak na policisty, tak na tzv. pravičáky. K zásahu tam bylo pouhých 7 policistů – přestože maskovaná skupinka tam po dlouhou dobu vyčkávala na průvod Antify a po většinu doby byli také protizákonně maskovaní

Nikdo se je nepokusil identifikovat a shromáždění rozehnat ještě před střetem s antifašisty, přestože počet maskovaných lidí byl marginální – něco přes jednu desítku. Asi 250 m odtud byli navíc těžkooděnci, kteří mohli bez problémů uniformovaným kolegům pomoci a samozřejmě policie v takových momentech umí ihned zorganizovat zpacifikování a odvlečení nepohodlných jedinců.Podle antify byli někteří maskovaní provokatéři z čad slávistických fanoušků (http://www.antifa.cz/content/policejni-provokace-nebo-blamaz-konspiratoru) To ovšem nijak nevylučuje přítomnost policejních provokatérů – naopak – je známé, že policejní složky mají své lidi mezi extrémisty naprosto standardně.

4) Další provokace Podle svědků z Hradčanského náměstí k demonstraci přijela zelená neoznačená dodávka z níž vystoupilo 5 mužů převlečených za pravicové radikály v maskách, kteří se vmísili mezi dav skinhedů v zápětí z doposud klidného davu začaly létat otevřené plastové lahve s vodou na hlavy těžkooděnců.

5) Poslední obstrukce. Po skončení demonstrace policie nejen blokovala odchod účastníků jak bylo popsáno výše ale ve stanicích metra byly vypnuté i eskalátory

6) Absolutně nekonfliktní Okamura? Na Václavském náměstí nikdo nikoho neblokoval, nikdo neprovokoval a vše proběhlo v klidu a míru. Proč? Žádní těžkooděnci ani provokatéři.

7) Shrnutí Demonstrace 6. 2. byly dlouhodobě ohlášené a dala se očekávat velká účast. Tým neznámých osob si dal práci a zorganizoval policejní taktiku, tak že:a) na maximum znepříjemnil demonstraci protiislámským účastníkům tím, že omezil přístupy na náměstí a následně i zkomplikoval odchod, včetně vypínání eskalátorů metra. b) K vyhrocení situace velení policejního zásahu vytvořilo na Malé Straně zcela zjevně a úmyslně kritické body, ve kterých se ve stresové situaci musely setkat znepřátelené skupiny. Tyto situace se někdo pokusil vyhrotit aktivními provokacemi a násilím z obou stran.  Z výše uvedeného plyne, že neznámí pachatelé z řad velení policie se pokusili zorganizovat a vyprovokovat násilné střety v ulicích města. Je nesporné, že takové jednání nemohlo a nebylo svévolné, ale velení policie konalo na vyšší rozkaz. Jednání policejního velení a dalších spolupachatelů vedlo k přímému ohrožení občanů i nevinných policistů v místech konflitků.  Motivů mohlo být více a okatě se tu kopíruje scénář boje s Pegidou v Německu. Tj dehonestace a rozdělení antiislamistů tak aby se lidé báli a styděli hlásit k odpůrcům migrace tím, že diskredituji lídry hnutí a z jejich stoupenců dělám xenofoby, nacisty, fašisty a násilníky. Policejní provokace používají vládní struktury proti demonstrantům prakticky všude, od USA až po celou Evropu a je naivní čekat, že česká vláda této osvědčené praktice odolá.

Součástí plánu bylo a je i zviditelnění lépe „dehonestovatelných“ a tedy méně nebezpečných  lídrů – tj méně politicky a řečnicky zdatného a opticky směšnějšího Konvičky a už tak zdehonestovaných „pučistů“ z Úsvitu při současném ignorování Okamury, (nebo herce Vyskočila, zpěváka Brychty, rakouských svobodných atd), kteří jsou přece jen reflektovanější a důvěryhodnější (navzdory mnoha odpůrcům má Okamura v průzkumech stále minimálně  33 procent důvěryhodnost – dokonce největší z opozičních politiků vůbec).Taktika se projevila následně v médiích, které demonstraci Okamury a spol na Václavském náměstí o 3000 lidech v podstatě pominuly, přesněji, pokud se někdo zmínil, tak ji zmarginalizoval na polovinu a široce se informovalo o kontroverzní akci IVČRN.

Tečkou za pokusem rozpoutat násilí na demonstracích byl útok “radikálů“ na Autonomní sociální centrum Klinika na pražském Žižkově. Útočníci tu rozbili 8 oken a hodili 2 světlice, z nichž jedna zapálila záclony – všimněme si, že nepoužili zápalné lahve – skutečně nebezpečný a přitom dostupný nástroj- ale světlice – které jsou velmi efektní, ale daleko méně nebezpečné. Nejde tady přitom jen o imigraci a postoj vlády k ní ale i o aktuální podzimní krajské volby. Co se povedlo: Zaznamenalo byť jen jediné mainstreamové médium něco z toho o čem mluvili řečníci na demonstracích? Místo diskuze Konvičky, Okamury se Sobotkou, Dienstbierem, Kaluskem na věcné téma  - jak naložit s migrací  - média řeší xenofobii násilí a k věcné diskuzi a návrhu řešení poplivané oponenty nepustí – aby je vzápětí obvinila, že nemají žádné řešení jen nenávist.  Chytré. Teď jde o to kolik lidí na to skočí – zatím jich je opravdu dost.

 Satirická glosa Janiuse:

 

Jednoduchá analýza zásahu aneb panoptikum pražské kavárenské

Občané versus tzv. „náckové.“ 6.2. 2016.

Dle oficiálních proudů vše jen náhodné!

Čistě náhodou zvolené místo a počet agresorů, snadná eliminace jakékoliv hrozby uzavřením přístupových cest (ulic), množství kamerových systému, zejména budova patřící MV, náhodou vycházející „nácek“ ze dveří této budovy, náhodou zvolený počet tzv. demonstrantů, náhodou ideální počet ke koordinaci velení na málem prostoru. (malé jeviště )ikompars

 


Jasné pokyny velícího (viz. fotografie), navíc naprosto amatérsky stojícího na exponovaném místě, to může učinit opravdu kvalitní policejní materiál, oficiální výmluva PČR na zasahujícího tajného policistu v civilu krotící běsnící dav „nácků“ je skutečně pro občany ducha mdlého. Neboť policista takto zasahující není adept na cenu za hrdinství, ale naprosto zaslouženě na cenu pana Darwina! Protože v případě skutečných „radikálů“ a ti se dobře znají, by v této pozici byl první, koho by skolila skutečná dlažební kostka, ne ta „molitanová“ atrapa, nebo by ho „něžně“  pohladila ta gumová tyč trčící z davu „tupých maskovaných hlav.“ Není přeci lepší maskovat a skovávat raději obličeje než zbraně, ty přeci jen dávají policistům, i těm tajným, větší pocit bezpečí! Proto přeci není nutné zasahovat! Zbraně jsou nebezpečné jen v rukou obyčejných lidí (viz fotografie nepříčetné zakomplexované policistky odzbrojující normálního občana od jeho „nástroje“) pami z tyčí

hnědák

Hnědobunďák je opravdu skutečný hrdina!

Důstojník J. L. z obvodního oddělení pro Prahu 1

 

V duchu hesla, pro blaho vlasti,

nabodnu se i na kopí se slastí!

Se svým odkrytým ksichtem útok zhatím,

pro plešatého Bohůša i život ztratím!

Ale kdeže, výplata štědrá mě nemine,

snad uniformovaný kolega mi promine,

jsem z ústavu soudruha Chovance,

„geniálního“ člověka a pitomce,

na klubu socanů dáme se spolu do tance,

pro neskonalou radost vládní sebrance.

 

Na obyčejné občany těžkooděnce

policajti dítě

Na agresory Policie na „lehko.“

policajti

Školeni hochů od CIA na USA embassy bylo jistě kvalitní, ale jako obvykle zcela bez inteligence a orientace v české mentalitě. Co zabírá na americké, z velké části negramotné multikulturní obyvatelstvo, na evropské obzvláště české rozhodně tak účinně nezabírá a zabrat ani nemůže, protože likvidace českého školství zatím nedosáhla takového tempa, jak by si hoši za velikou louži s potištěným toaletním papírem od FEDu přáli. Doporučil bych jim studijní materiál, který by mohli se svou inteligencí pochopit a to jest, videomateriál z českého kulturního kinematografického fondu Černí Baroni. Ale pokud nechtějí strávit bezesné noci analýzou tohoto českého zfilmovaného počinu, rád jim pomohu. Stačí jen jediné heslo!

Všechny imperialistické plány zhatí, naši vepři boubelatí!

A ty vaše loutky na vládních postech této zatím ještě krásné země!?

Většina národa moc dobře ví,

že jsou to jen voli,

kývající na cokoli,

odsouzeni na porážku, jako dolary vaše,

z té vaší multikulty nechutné kaše!

Vypálení „kliniky.“

Taková malinkatá policejně koordinovaná akcička, jinak oficiálně útok „náckovských“ bestii. Ještě že po takovém masivním brutálním útoku těchto intelektuálních zombíků nelehla popelem půlka Prahy. Následky tohoto běsnění jsou tragické, cca osm rozbitých výloh, jedna velká, ohořelá záclona poté, co leknutím vypadl z ruky některému na duši raněnému klientu centra doutnající špek marihuany na zmíněnou záclonu. Jeho zděšeni však nepramenilo z obavy o život, na to už měl a nejen on příliš „dobrot“ pod kůži, ale zděšení ho zachvátilo poté, co dlažební kostka, tentokrát ale skutečná, těsně minula prostor s uskladněnými komunitními medikamenty v podobě dobrého chlastu, Takový šok nikdy ještě nezažili, proto se jeden hoch, stálý obyvatel tohoto soc. centra nechal slyšet ve studiu ČT, že sice na policii nepodá stížnost, ale byl by rad, kdyby dostal vysvětlení, proč je policie neochránila. Rád to učiním já. „Milé tzv. Sluníčko, celou dobu jste byli pod naší kontrolou a tudíž ochranou, jen naši analytici trochu pochybili, nepočítali s tím, že předmětná cigareta zažehne požár záclony ve vámi obývaném objektu! Nemusíte mít z úhrady škody obavy, pro tyto případy je PČR pojištěna a škoda nahrazena, v režimu utajení pro veřejnost. Daňový poplatník skousl Anču i Tonu, skousne i vás!

Touto cestou se vám chceme neoficiálně mimo media omluvit za výrok jednoho našeho maskovaného kolegy, jinak v „civilu“ výbornej kluk, za výrok ; „Drž hubu, Arabe!“ Situace na místě byla velmi rychlá, nepřehledná a vyhrocená. Vzhledem k tomu, že se všude valil dým, k tomu váš nesrozumitelný křik a vnější vzhled odpovídající delšímu pobytu v zakouřeném prostoru, nás příslušník vyhodnotil situaci mylně. Ve snaze vás uklidnit, použil nešťastně tento imperativ; „Drž hubu, Arabe!“ Tímto se znovu omlouváme za způsobené příkoří a zcela chápeme, ze s toho vycházíte a domníváte, a to zcela správně, že se jednalo o rasisticky útok! V zájmu vaší ochrany jsme nemohli jednat jinak!

Použitá foto z videa: ( https://www.youtube.com/watch?v=l7viE2aiAoE&feature=youtu.be)

No a nakonec taky pohled z druhé strany. Ještě, že máme tak statečné policisty, uf.

„Muž v hnědé bundě“ zaslouží uznání

 ( http://a2larm.cz/2016/02/muz-v-hnede-bunde-patrne-zaslouzi-uznani/ )

Nejpopulárnějším mužem sobotních událostí se nečekaně stal tzv. muž v hnědé bundě.

MV2Foto Petr Vrabec
Po sobotních demonstracích zaplavila internet doslova lavina amatérských kriminalistů. Konečně tu máme policejní konspiraci, útok pod falešnou vlajkou, tajného policistu dirigujícího zakuklené bojovníky, zakukleného bojovníka vbíhajícího do objektu ministerstva vnitra. Svá podezření formuloval kdekdo, hlavním záporným hrdinou se stal „muž v hnědé bundě“. Spoustu vybájených nesmyslů musela uvést na pravou míru Antifašistická akce, která vyjádřila názor, že dotyčný muž byl policista, jenž se snažil situaci uklidňovat. To posléze potvrdilo i vedení České policie.U dění, které zachycují videozáznamy, jsem byl a neměl jsem pocit, že bych byl přítomen plánované provokaci. Na to byly obě strany příliš rozpačité. Neonacisté provokovali, ale vcelku opatrně, působili spíš, že čekali, že budou pořvávat na průvod z bezpečí zpoza policejního kordonu. Náš několikasethlavý průvod váhal – máme se nechat vyprovokovat? A máme si nechat líbit provokace?

Právě tak jako musíme vidět neschopnost policejního velení i agresivitu mnoha policistů, musíme také vidět slušnost či statečnost, pokud se projevila.

Musím přiznat, že jsem se trochu bál. Že situace skončí zbytečnou bitkou, nebo ještě hůř lynčem. Že se zcela setře smysl akce. Potěšilo mě, že situace eskalovala spíš pomalu, antifašisté se dlouho nenechávali příliš vyprovokovat, až nakonec neonácky vcelku disciplinovaně zahnali a průvod normálně pokračoval dál. A zároveň jsem se nemohl ubránit respektu vůči těm několika málo policistům, kteří tam stáli mezi soupeřícími stranami, počty i vybavením jednoduše neschopní zabránit čemukoli, pokud by situace eskalovala.

Nemám důvod cítit jakékoli sympatie k České policii. Zažil jsem spolu s mnoha dalšími dost zákroků, během nichž překračovala své pravomoci, anebo je možná i respektovala, a přesto se chovala otřesně a brutálně. Zúčastnil jsem se demonstrací, na kterých akce zásahové jednotky neměla daleko k tomu, způsobit demonstrantům smrt ušlapáním. Byl jsem vykonstruovaně obviněn z napadení veřejného činitele a tahal se několik měsíců po soudech, kde se přítomní policejní svědci snažili dohodnout, jak přesně jsem jim vlastně měl ublížit, až soudkyně pochopila, o jakou frašku jde, a vydala zprošťující rozsudek. Znám také případy podobných obvinění, která neskončila tak humorně.

Fatální selhání i statečnost policistů

V posledním roce jsme měli příležitost ochutnat policejní lekci demokracie při kauze Fénix, při níž patrně dvojice infiltrovaných policejních provokatérů vyrobila „teroristickou skupinu“ (jejího údajného vůdce před časem propustili z vazby, zatímco její další údajný člen tam už deset měsíců sedí, patrně zcela bezdůvodně).

I sobotní zásah je z mnoha hledisek příkladem policejního packalství, pokud ne něčeho horšího. Už to, že se k demonstraci antifašistů dostala tak blízko skupina neonacistických chuligánů a vydržela tam dlouhých deset minut provokovat, oddělena pouze skupinkou asi sedmi běžných policistů, „čepičářů“ bez jakýchkoli ochranných pomůcek – už to samo poukazuje na dost fatální selhání velitele zásahu. Přičíst můžeme i agresivitu a aroganci některých těžkooděnců a šokující reakci policistů na napadení reportérů Českého rozhlasu a možná i situaci u Kliniky, i když tam není jasné, zda mohla policie udělat víc.

Jenže heslo „all cops are bastards“ je stupidní. Právě tak jako musíme vidět neschopnost policejního velení i agresivitu mnoha policistů, musíme také vidět slušnost či statečnost, pokud se projevila. Je dobré vidět je i na straně, která nám není sympatická.

Podle dostupných informací prokázali policisté v uniformách i „pán v hnědé bundě“ značnou míru statečnosti. Měli bychom to vidět i „napříč barikádami“ odlišných názorů a rolí v sobotním divadle. Pokud bude „muž v hnědé bundě“ oceněn, zaslouží si to dvojnásob i za to, jak byl vláčen po internetech v roli lorda Voldemorta České policie. Budou-li tito policisté oceněni a neschopní velitelé, stejně jako skuteční provokatéři třeba z kauzy Fénix, nějak postiženi, mohli bychom si snad myslet, že se u policie něco mění k lepšímu. Ale to je v Česku nejspíš jen taková policejní utopie…

Autor je politolog a novinář.

 

Inu, dalších zajímavých článků na toto téma jistě najdeme dost. Pro zajímavost vybíráme:

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2243-kabaretni-hruza-pokracuje-policie-musela-priznat-kdo-je-muz-v-hnedem-media-pracuji-na-uklidu-sobotnich-provokaci-nedotknutelni-aneb-sit-revolucnich-bunek-stopy-vedou-vysoko.htm

http://pravyprostor.cz/provokace-rizena-policisty-vraci-se-nam-metody-stb/

 Slovo závěrem: Média a určitá sorta společnosti nám neustále předkládá, jak náš prezident rozděluje společnost. Je celkem na místě se ptát, zda tato cílená atrapa provokace pod taktovkou PČR skutečně naší společnost nějak sjednocuje. Zeman má jistě své mouchy, ale co je jeho satirická nadsázka ve srovnání s akcemi tohoto typu? Snad nám tato fraškovitá šaráda může napovědět jediné. Komu ještě zbyl v hlavě zdravý rozum a kdo je už skutečně natolik ovlivněn pseudohumanistickou masírkou, že nedokáže prokouknout evidentní habaďůru. 

 

 

 

 

One thought on “Co se to děje v Pražských ulicích? A proč na Čechy tohle sobotní divadélko nefunguje?


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>