Další „vesmírně lživé“ mise s razítkem ďáblovi lži

Možná jste v posledních dnech zaregistrovali některé mise NASA. Někdy se zdá až neuvěřitelné, že tomu může tak obrovské procento lidí věřit, když to vypadá tak, jak to vypadá. Třeba „selfie“ poslední sondy na Marsu. To jako vážně?
4-nasasinsight
Dalším takzvaným úspěchem má být sonda Parker, která se údajně dostala nejblíže ke slunci v historii. Není asi třeba upozorňovat na numerologii takových „misí“ a okultní pozadí. Svět je skutečně ďáblovo jeviště a křesťané by si této skutečnosti měli být vědomi. Nelze se ohánět světskou ‚“vědou“ a snad pomocí této bezbožné vědy, která má za primární cíl vyvrátit a zdiskreditovat Boha a Jeho Slovo, se snažit dokázat pravdy Bible. Svět a jeho „moudrost“ je pro Boha bláznovstvím. Víra je protiklad rozumu. Věříme bláznovské zvěsti, která je mocí Boží ke spasení, ale nevěříme bláznovství tohoto světa.

33 nbmr
A ještě dodatek: Číňané vyrážejí na bramborovou misi a to na odvrácenou stranu Měsíce. Jelikož numerologie se neptá na národnost, můžete celkem lehce ověřit, že ďábel klame skutečně celý svět. Název rakety je Change4. (https://refresher.cz/61019-Cina-jako-prvni-pristane-na-odvracene-strane-Mesice-a-zasadi-tam-brambory?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu)

Bez názvu
NASA uctívá svá pohanská božstva:

https://www.youtube.com/watch?v=6xVjil8Jwbo

2 thoughts on “Další „vesmírně lživé“ mise s razítkem ďáblovi lži

  1. Souhlasím. Pouze bych neřekl, že víra je protiklad rozumu. Biblická víra je ze všeho nejrozumnější protože pravda obstojí jakékoliv přezkoumání (na rozdíl od divadla ‚vesmírného programu’)


  2. Ahoj Davide. No já si to takhle nemyslím.. Fundamenty křesťanské víry jsou naprosto nelogické věci, které rozhodně přezkoumat nejde. Narození z panny, chůze po vodě, proměnění vody ve víno, vzkříšení rozkládající se mrtvoly, vzkříšení samotného pána Ježíše atd.. Stejně tak si myslím, že nejde někoho přivést k víře v evangelium nějakými logickými argumenty, jakkoliv by byly pádné. Byl jsem svědkem takovéto snahy například na tzv. kurzech Alfa, které se z mého pohledu naprosto minuly účinkem.

    „Kristus mě totiž neposlal křtít, ale zvěstovat evangelium, ovšem ne moudrostí slov, aby Kristův kříž nepozbyl smyslu.“ (1.Kor. 1:17)
    „Věřit Bohu znamená spolehnout se na to, v co doufáme, a být si jist tím, co nevidíme.“ (Ž. 11:1)

    Právě snaha o „racionální víru“ si myslím, že musí vždy skončit nezdarem. Protože víra musí ze své podstaty být iracionální, abychom mohli věřit a nikoliv „vědět“. Věřit je více než vědět či vidět. V Bibli je takových iracionálních příkladů mraky. Situace, které naprosto nedávají smysl z hlediska logiky, tam teprve začíná test víry. Viz. učedníci v bouři, vlny se převalují na loď, zkušení lodníci panikaří a zcela jistě si myslí že se utopí. No a Pán Ježíš si v klidu spí. Když pak bouři uklidní, ptá se takovou logickou otázku: Co vám je, proč se bojíte, nemáte víru nebo jak? :) ))
    Pokoj Tobě


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>