Hudba z vesmírné stanice? Živě? Technický důkaz podvodů NASA.

Jedna perlička. Vznikl spor ohledně autorských práv písně Space Oddity od Bowieho. Volně překládám z článku (http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/music/david-bowie-how-chris-hadfield-space-oddity-cover-from-orbit-was-helped-by-the-real-starman-a6805586.html)
„Jelikož byla píseň nahrána a poslána z vesmíru, nebylo jasné k jakým zákonům země se její licence vztahuje“

Takže oni dokonce tvrdí, že to tam nahráli? A vyzráli tak na autorská práva! ( OSA se může jít klouzat :) Bicí má Chris asi někde schované za oknem? Tohle nemůže nikdo myslet vážně!

36 thoughts on “Hudba z vesmírné stanice? Živě? Technický důkaz podvodů NASA.

 1. Tohle nemůže nikdo myslet vážně! No jistě, to ty. A oprav si link. Co to pozorování hvězd? Nejdeš do toho?   1. Video je krásné. Autor webu by měl také zkusit takové vytvořit. Klidně v domovině. Takové video by bylo smysluplnější, než jeho současná ostudná činnost, falešná nepodložená obvinění ze lži.


    1. Pokud se na video podívaš pozorně tak se hvězdy otážejí proti směru hodinových ručiček se středem. Střed je polárka. Je pro tohle nějaké vysvětlení.
    2. „První z těchto experimentů, který nezaznamenal žádný pohyb Země kolem Slunce, byl Michelson-Morley experiment. Albert Michelson přiznal: “Závěr přímo popírá vysvětlení, které předpokládá, že Země se pohybuje.” (American Journal of Science, Vol.22, 1881, st.125). Fitzgerald a Lorentz pak navrhli modifikaci aparátu měření tak, aby bylo dosaženo ‚příznivějšího výsledku’. Airey’s failure experiment měl změřit pohyb Země vůči hvězdám. Ukázal ale, že to jsou hvězdy, které se pohybují vůči Zemi. (Tudíž ‚Aireyho selhání’). V dnešní době si toto můžeme jednoduše ověřit i pomocí časosběrných záznamů noční oblohy s dlouhou expozicí, a s pomocí baterky a fotoaparátu. Pokud by se Země otáčela, tak by hvězdy musely zanechávat světelnou stopu proti směru našeho otáčení, tj. ve stejném směru jako zdánlivý pohyb hvězd. To je ale pravý opak toho, co vidíme v realitě, tedy jasně svědčící o pohybu hvězd vůči nám. Sagnac experiment byl další, který ukazoval na nehybnost Země a existenci éteru. Další experimenty na zjištění pohybu Země byly provedeny Nordmeyerem v roce 1903, ale také nezjistil žádný pohyb. Není žádným překvapením, že o těchto experimentech se na školách nevyučuje.“ ( z článku http://streetzurnal.cz/nebe-a-zeme-obsahla-analyza-falesneho-modelu-kulate-zeme-a-vesmiru-od-davida-starosty/)

     Já osobně vidím jak se hvězdy na nebeské klenbě otáčí kolem nehybné Země a krouží kolem Polárky.. Je zajímavé, že všechny souhvězdí zůstávají úplně stejné, ačkoliv si to prý tachtíme 350 tis. kil, za hodinu vesmírem.. :) Pokud by to tak bylo, souhvězdí by se musela měnit…


     1. Michelson-Morley experiment byl o éteru, ne?
      Je zajímavé, že všechny souhvězdí zůstávají úplně stejné, ačkoliv si to prý tachtíme 350 tis. kil, za hodinu vesmírem.
      No jo, jenže se pohybujeme kolem slunce. A průměr té skoro kružnice po které Země krouží je zanedbatelný, titěrný, nicotný, téměř nepozorovatelný ve srovnání se vzdáleností k nejbližší hvězdě.  1. Tohle video je čistě pragmatické a člověk, který se v něm vyjadřoval nevěří na placatou zemi ani na nebeskou klenbu. Pouze rozumí audiovizuální technice a živí se tím. Tohle je z technického hlediska prostě nemožné, takže zde nedokazuji, že Země je placatá, pouze, že NASA (ESA) evidentně lže a vyrábí „videoklipy“ z vesmíru na Zemi..


 2. Tyhle videa nemáte zapotřebí. Přečetl jsem si rubriku o vás a čekal bych tu spíš videa, z vaší TVŮRČÍ činnosti. Ne, zostouzení práce druhých.


  1. Ta videa tady byla. Ale poté, co se autor zbláznil, kamsi zmizela a nahradily je nejrůznější koláže na téma placatá Země. Opravdu před dvěma lety byl streetžurnál někde úplně jinde.


   1. 4 Marek
    Polárka – to co si napsal to nevylučuje možnost placaté země. Je zajímavé, že země se točí kolem své osy, země se točí kolem slunce a přesto polárka zůstává na jednom místě. Souhvězdí hvězd jsou z kteréhokoliv místa na zemi stejná a postavení hvězd se nemění.

    PS: Jsem dospělý, vlastním občanský průkaz, nejsem zbaven svéprávnosti a bude mi 40 let.


    1. Z jižní polokoule je vidět jižní osa rotace. Pokud máte nějakého známého v Austrálii, nebo jinde na jižní polokouli, tak si můžete požádat o video na jihu. Dva takovéto póly osy rotace jsou vyloučené u modelu s plochou Zemí.


    2. Je zajímavé, že země se točí kolem své osy, země se točí kolem slunce a přesto polárka zůstává na jednom místě.
     Když se podíváte ven z okna a budete střídavě zavírat a otevírat jedno a druhé oko. Tak uvidíte, jak se předměty co jsou vám nejblíže přesouvají zleva doprava a čím sledujete něco vzdálenějšího, tím méně je to je tento posun zřetelný. Pokud byste měl oči vzdálené od sebe jako jsou od sebe vzdálené polohy Země na jaře a na podzim a „přemrkával“ byste, tak by se poloha nejbližších hvězd měnila jen těžko postřehnutelně. To je proto, že jsou tak daleko.
     Souhvězdí hvězd jsou z kteréhokoliv místa na zemi stejná a postavení hvězd se nemění.
     Přesně proto bych chtěl autora webu přesvědčit, ať si sám přeměří úhly mezi významnými hvězdami na severní obloze a při případné návštěvě jižní polokoule si může přeměřit úhly mezi hvězdami na jižní polokouli (tam jsou mimochodem hvězdy a souhvězdí která tady u nás nevídáme (protože žijeme na rotující kouli). Výsledky může porovnat s programy pro astronomii.


    3. http://www.katolik.cz/otazky/ot.asp?ot=3211 Považujte katolíky za pomatence, když uznali evoluci a žijí na kulaté Zemi? Jsou součástí spiknutí?
     Tomáši, někde jste zde zmiňoval, že nemáte problém věřit, že byl Adam z hlíny a Eva z „atomového“? žebra.
     Když je bůh stvořil a po epizodě s ovocem poznání vyhnal z ráje, tak byli jediní lidé na Zemi? (ano, ne)
     Měli děti… dvě, oba chlapce… jak ten příběh pokračujte dál?     1. Ještě jednou: Když je bůh stvořil a po epizodě s ovocem poznání vyhnal z ráje, tak byli jediní lidé na Zemi? (ano, ne)


     2. Katolická církev nikdy nebyla křesťanskou církví. Neb podle ovoce poznáte strom a katolická církev nikdy nenesla dobré ovoce. Už Jan Hus považoval papežství za antikrista, malý roh, šelmu vystupující z moře a nevěstku sedící na šelmě. Po něm toto prohlašovali další reformátoři. Má spoustu nebiblického učení jako je peklo, očistec, křest atd, které převzalo z pohanství.
      Bůh stvořil Adama a Evu a byli to jediní lidí na zemi. Po vyhnání z ráje měli Adam s Evou Kaina a Abela. Kain zabil Abela. Ale taky se v Bibli píše, že Adam měl další syny a dcery. Taky se tam píše, že Adam zemřel ve věku 930 let. Jejich genetický fond byl na jiné úrovni, protože Bůh je stvořil k obrazu svému.

      PS: Ať to nevypadá, že mám něco proti katolíkům. Nemám proti nim nic, věřím, že je spousta upřímných lidí co hledají Boha. V papežství je problém. Papežství je opakem toho co učil Ježíš. Ještě bych podotknul, jsem katolík.


     3. Takže Adam souložil s Evou a měli dvě děti. V tom okamžiku jsou na světě 4 lidé. Jak přišli na svět další? Kain s Evou? Abel a Evou?


 3. Mám dojem, že ten příběh Adama a Evy, je mystifikace, jak Brno. Pokud totiž byli Adam a Eva první lidé, tak spolu měli děti. Syny Kaina a Abela. Ale kde se vzaly jejich děti? To docela dobře vypadá na to, že buď Kain, anebo Abel, museli obcovat s Evkou, což by byl incest, jako kráva. A pokud by to byl skutečně incest, tak by už nemohlo lidstvo dávno existovat, protože genová degenerace by rozvoj civilizace ani neumožňovala. Takže ono to fakt vypadá, že Bible má v dnešní době spíš historickou hodnotu a vůbec se tedy nemůže jednat o zdroj nějakého poznání.


 4. Genesis k. 5
  1 Toto je záznam Adamova rodopisu. V den, kdy Bůh stvořil člověka, učinil ho v podobě Boží,
  2 muže a ženu je stvořil. V den, kdy je stvořil, je požehnal a nazval je Adam.
  3 I žil Adam sto třicet let a zplodil syna ke své podobě jako svůj obraz. Dal mu jméno Šét.
  4 Po zplození Šéta bylo Adamových dnů osm set let a zplodil syny a dcery.
  5 Všech dnů, kdy Adam žil, bylo devět set třicet let, a zemřel.

  Kain měl něco se svojí sestrou. Stejně tak jak na začátku všichni byli z jedné rodiny. Když čteš Adamův rodokmen, skoro nic se nepíše o ženském pokolení. Není zde zpráva o Evě v jaké době zemřela, či kolik přesně měla dětí. Pokud chceš směřovat diskuzi na téma rodina a incest. Přečti si v. 2 Bůh jím požehnal v tom co dělali.


  1. Se kterou sestrou? Kain nemohl mít sestru (nebo Adam a Eva měli ještě dceru?) Pokud Adam a Eva neměli další dítě, tak Kain musel spát s potomkem Abela a Evy. Nebo se svou dcerou, kterou splodil s mamkou.   1. Bible nepodává zprávu kdo byl manželkou Kaina

    Ge 4/17 I poznal Kain svou ženu, ta otěhotněla a porodila Henocha.


    1. Ge 4/17 I poznal Kain svou ženu, ta otěhotněla a porodila Henocha.
     Odkud je ta žena? Nevyhnutelně to musí být potomek buď Adama a Evy, nebo Kaina a Evy, nebo Abela a Evy, nebo Šéta a Evy.
     Čili Kain má jen následující možnosti: Za ženu pojal buď sestru (pokud to byla dcera Adama a Evy), nebo svou dceru a sestru zároveň (pokud to byla jeho dcera s Evou, vlastní matkou), nebo se sestrou-sestřenicí pokud byla dcerou Abela nebo Šéta a Evy.
     Je to tak?


     1. A kterou ženu pak trtkal Henoch…? protože pořád máme k dispozici jen rodidla Evy, snad si to namalujte ať víte čemu věříte. XD


     2. Nevím, kdo byla ani jaké měla jméno, z jakého rodu je. Bible se orientuje na mužské pokolení. Ženy příliš nezmiňuje. Jak jsem již napsal, Adam měl jak několik synů a dcer. Bible nepodává o nich celkovou zprávu co se s nima stalo. Většinou je zmíněn prvorozený syn.


     3. Nevím, kdo byla ani jaké měla jméno, z jakého rodu je.
      Pokud tvrdíš: Bůh stvořil Adama a Evu (a nikoho dalšího) tak nemůžeš zároveň tvrdit že nevíš z jakého rodu byla Kainova žena, že ano?


     4. Znovu opakuji. Bible o tomto nepodává zprávu. Může to být žena od Adama a Evy, nebo Šeta a jeho ženy, nebo Enoše a jeho ženy atd. Bible v tomto není určitá. A zároveň všichni jsem od Adama a Evy.


     5. Tomáši, ale jak vysvětlíš to Kainovo znamení, aby ho nikdo, kdo ho potká nezabil? Kdo? Co to je za lidi, které by mohl potkat? Bible v tomhle mluví docela jasně…


  2. Tomáši, pořád jen citujete a citujete z knihy, omíláte čtené. Zkuste zapojit vlastní mozek a vydat ze sebe vlastní názor. Tohle citování, to je typický tzv.“vymytý mozek“. Vymýt mozek umí skvěle různé náboženské sekty, ale také se tak může dít násilím v zajetí. Dalším příkladem jsou islamisté. Zkuste pořád necitovat dokola, že podle ovoce poznáte strom apod., zkuste vlastní a zcela jen svou myšlenku. Nejde-li to, máte už vymyt mozek zcela…


   1. Nevím, celkem jsem teď tohle téma hlouběji prozkoumával a je to celkem zajímavé. Napsal jsem delší komentář, ale asi o tom napíšu samostatný článek. V podstatě je tady jeden velký otázník ohledně Kaina a jeho znamení. Bůh mu udělal znamení, aby ho nikdo, kdo ho potká nezabil, když bude ve vyhnanství- ale kdo? Když nebyli jiní lidé jen jeho rodina? Se svou ženou zplodil potomka až později. Navíc v Bibli se píše, že Bůh umístil člověka do zahrady Eden, aby jí obdělával a střežil.. Střežil před kým? A jak do toho zapadá símě hada vs. símě člověka? Srovnej s dnešními UFO- únosy.. Zajímavé téma.. článek bude brzy.. :)


   2. Nezakládám si na svém vzdělání ani poznání, neb si dovoluji říci, že jsem nahý, slepý a hluchý. Co by asi řekl Jan Hus, který znal Nový zákon nazpamět a rád citoval z Bible. A co teprve Ježíš, který se odkazoval na „Starý zákon“. Myslíte, že tito měli vymytý mozek? Používám Bibli, aby se ostatní mohli přesvědčit, že já si nevymýšlím.


    1. Také bych byl s takovými soudy opatrnější. Pojem „vymytý mozek“ je zcela relativní vzhledem k podobě našeho „školního vzdělávacího systému“, který je pouze programováním ( umíš opakovat, memorovat?) za 1. Pro děti, kteří umí kriticky myslet je škola velmi destruktivní a většinou tento model přemýšlení po prvních letech ve škole opouští. Další problém je v tom, že škola děti učí, že jsme ze skály potažmo z opice a připisuje tomu nějakou faktickou hodnověrnost, která je nulová. Evoluce je zkrátka víra stejně jako kreacionismus a měla by být tak prezentována dětem, nikoliv jako „věda“.. Atd…


     1. Sedíš u počítače, ten je spojen s celým světem. V kapse máš pravděpodobně mobilní telefon. Otočíš páčkou na baterii a teče teplá, nebo studená pitná voda. Otočíš knoflík a radiátory začnou hřát. Spadneš že štaflí a postará se o tebe doktor. Snímek RTG, nebo MR, CT. Tišící prostředky. Sestry, anesteziolog. Přijdeš domů a odvezeš štafle do sběrného dvora. Svým autem nebo mhd, nebo taxíkem, nebo s kamarádem, po silnici po chodníku. Odpadky třídíš a odnášíš do popelnice. Tu vyveze popelářské auto. Nakupuješ jídlo, vaříš na plynu z daleké ciziny. Používáš elektrické spotřebiče. Možná máš stan a spací pytel. A nádobí na čundry a foťák a plynový vařič, možná knihovnu plnou knih, chodíš do divadla, do biografu? Jak moc se tomu popisu vymykáš? Kdo z lidí co výrobky vyrábí, vymýšlí, kdo poskytuje služby, kdo se to pokouší nějak organizovat by měl podle tebe udělat co? Protože všechno co máš je díky vzdělávání, předávání informací a zkušeností. Co bys chtěl?


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>