3 thoughts on “Je víra bez skutků mrtvá? List Jakubův a Janův

 1. Jestliže ti Bůh ukázal jak to je, nemusí to být 100% pravda? Hmm zajímavé …

  Otázkou je proč ti Bůh nesdeluje pravdu a pokud si nejsi jistý ze je to od Nej, pak je otázkou proč tě trápí a nesdeluje ti pravdu resp. proč té trápí a nic ti nesdeluje ..

  Je otázkou, proč je tolik názorů a Bůh neoznačí z ten jeden z nich za správný.


  1. Ano, víš proč jsem to řekl? Protože nechci ovlivňovat lidi tou frází: „To mi řekl Bůh, tohle je vize od Boha, takže to musí být pravda“ Byl jsem svědkem jak tolik lidí „živě rozmlouvalo s Bohem“ a tvrdilo, že všechno, co hlásají je přímo od Boha atd.. Ale já osobně si to tedy nemyslím. Je to myšleno tak, aby každý se spoléhal na své vedení a chtěl primárně znát odpověď opravdu z niterného hlasu Božího vedení a ne od člověka.. Aby mi třeba slepě nevěřil a přesvědčil se o tom sám.. Nikoliv to, že Bůh mi záměrně dává špatné informace nebo jak si to pojal..
   Je tolik názorů, protože to jsou varianty pravdy a varianty pravdy nejsou pravda. Pravda je jen jedna a ta je u Boha.. A čím blíž jsme k Bohu, tím blíž jsme samozřejmě i pravdě. Díky pokojný večer…


 2. … ještě jsem ti chtěl říci, že osobně si vážím tvých posledních vlastních počinů, o falešněm Ježíši a o zlu. Vice než převzatých videí. Jen tak dál!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>