Josef: Lom Světla,Modrá Obloha, Fakta A Lži

goodwp.com_21418

Je mnoho důkazů o podvržené „vesmírné“ realitě.
Ale i tady platí ,že kdo nechce vidět ….ten neuvidí.
Pár měsíců jsem zjišťoval co už mnozí znáte. Kdo nezná a chce se podívat co myslím slovem důkazy tak prosím ….
1. lom světla-modrá obloha 2 .magnetizmus 3. Hvězdný rovník a dva hvězdné víry 4. GPS vyhledávací systém 5 . mapy a lhaní kolem jejich tvorby. ….a další……

1.D
LOM SVĚTLA-MODRÁ OBLOHA- FAKTA A LŽI
Chceme-li znát pravdu musíme si vybrat. Mezi tvrzením tohoto světa a tím co nám říká Genesis. První kniha Bible. Jsou to rozdílná tvrzení.
Podívejme se tedy nyní na „komerční“ „vědecké“ video ve kterém je nám dvěma mladými lidmi vysvětlováno jak zní oficiální verze tohoto světa .
https://youtu.be/theWxcqn3jg
(mladík jasně kolem 35 vteřiny tvrdí ,že je to způsobeno pouze SAMOTNOU ATMOSFÉROU kterou světlo prochází. To je dobré si po tyto 4 min. videa pamatovat. Hned vzápětí nás totiž slečna navádí k „potvrzení“ toho ,že jen vzduch dokáže lomit světlo do spektrálních barev…..a to tak jak sami vidíte. Že namíří paprsek SKRZE SKLA AKVÁRIA ………..
Nuže pomocí skla a vody nám ukazuje co se děje tam kde sklo ani nic podobného není. O vodě radši nemluvě? Ne nemluví, že by nad námi nějaká byla. Takže mládenec nám říká ,co dokáže samotná atmosféra a slečna to dokáže hravě a snadno na sklu a vodě…..Teď se buď smát nebo zlobit ,že až tak jednoduše lze manipulovat fakty ……….
Kolem 2 minuty se ještě baví o zjištění nějakého pána co spočítal ,že aby mohlo toto fungovat tak by částice museli být větší než MOLEKULY vzduchu což je divné?!?!Slečně. No mě také… Bodejť!!!….Ale vzápětí nás slečna uklidní zjištěním ,že to provádějí SHLUKY těchto molekul….to je opravdu „věda“ jak poleno!
Ale co jiného má tento svět tvrdit?
Když základní škola ví že lom světla do spektrálních barev lze jen pomocí pevné látky (sklo)

Jen posuďte co tvrdí Genesis .
Jak krásná a jak jednoduchá k pochopení :

6 I řekl Bůh: „Buď klenba uprostřed vod a odděluj vody od vod!“
7 Učinil klenbu a oddělil vody pod klenbou od vod nad klenbou. A stalo se tak.
8 Klenbu nazval Bůh nebem.

Takže klenba – nebe co umožňuje lom světla a taky ta voda je tu jasně popsaná. Náš Svatý Otec jenž jest na nebesích nám dává chleba-pravdu. Ten by nám hada nepodal….
Pro ty z vás co jsou odhodlaní následovat pravdu navzdory světu co celý ve zlém leží a usvědčovat ho ze lží ,tak se podívejte na na videa níže co se tématem zabírá z pohledu Biblického stvoření.
(jen malé upozornění. všimněte si ,že jak vědec ukazuje vznik duhy — nezbytná rekvizita– je opět sklo(baňka co drží) a voda v ní……vždy a nezbytně. fyzika základní školy. )
https://www.youtube.com/watch?v=iNBVSvK28vw
https://youtu.be/p8tnx88dhs4
Bůh pokoje s vámi
Josef

Více na skupině na facebooku- Přidejte se a ptejte se! : https://www.facebook.com/groups/450620405269451/permalink/451097388555086/

2 thoughts on “Josef: Lom Světla,Modrá Obloha, Fakta A Lži

  1. Zaléval jsi někdy trávník ? Když zalévám trávník, vzniká duha a žádné sklo nepotřebuji. Čím jemnější jsou kapky vody tím lépe je vidět i duha Ve vzduchu i v atmosféře je vlhkost.

    Jinak aby mohl provést test s vodou musí ji přece v něčem mít ,o)


    1. Ne. uniká ti pointa. Světlo nerozložíš(nezlomíš) bez skla. Duha vzniká díky odrazu od klenby. V místnosti bez zrcadla nedokážeš duhu replikovat. Ten test nebyl o vodě, ale o barvě oblohy!!! Proč na demonstraci barvy oblohy vůbec potřebují vodu, sklo a laser? Každý vědecký pokus, který má dokazovat duhové spektrální rozložení je vždy prováděn se sklem! V blízké době, přeložím tohle video, nevím jak si na to s angličtinou, ale zde je to dobře vysvětleno..

      https://www.youtube.com/watch?v=iNBVSvK28vw&t=228s


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>