Josef: Lom Světla,Modrá Obloha, Fakta A Lži

goodwp.com_21418

Je mnoho důkazů o podvržené „vesmírné“ realitě.
Ale i tady platí ,že kdo nechce vidět ….ten neuvidí.
Pár měsíců jsem zjišťoval co už mnozí znáte. Kdo nezná a chce se podívat co myslím slovem důkazy tak prosím ….
1. lom světla-modrá obloha 2 .magnetizmus 3. Hvězdný rovník a dva hvězdné víry 4. GPS vyhledávací systém 5 . mapy a lhaní kolem jejich tvorby. ….a další……

1.D
LOM SVĚTLA-MODRÁ OBLOHA- FAKTA A LŽI
Chceme-li znát pravdu musíme si vybrat. Mezi tvrzením tohoto světa a tím co nám říká Genesis. První kniha Bible. Jsou to rozdílná tvrzení.
Podívejme se tedy nyní na „komerční“ „vědecké“ video ve kterém je nám dvěma mladými lidmi vysvětlováno jak zní oficiální verze tohoto světa .
https://youtu.be/theWxcqn3jg
(mladík jasně kolem 35 vteřiny tvrdí ,že je to způsobeno pouze SAMOTNOU ATMOSFÉROU kterou světlo prochází. To je dobré si po tyto 4 min. videa pamatovat. Hned vzápětí nás totiž slečna navádí k „potvrzení“ toho ,že jen vzduch dokáže lomit světlo do spektrálních barev…..a to tak jak sami vidíte. Že namíří paprsek SKRZE SKLA AKVÁRIA ………..
Nuže pomocí skla a vody nám ukazuje co se děje tam kde sklo ani nic podobného není. O vodě radši nemluvě? Ne nemluví, že by nad námi nějaká byla. Takže mládenec nám říká ,co dokáže samotná atmosféra a slečna to dokáže hravě a snadno na sklu a vodě…..Teď se buď smát nebo zlobit ,že až tak jednoduše lze manipulovat fakty ……….
Kolem 2 minuty se ještě baví o zjištění nějakého pána co spočítal ,že aby mohlo toto fungovat tak by částice museli být větší než MOLEKULY vzduchu což je divné?!?!Slečně. No mě také… Bodejť!!!….Ale vzápětí nás slečna uklidní zjištěním ,že to provádějí SHLUKY těchto molekul….to je opravdu „věda“ jak poleno!
Ale co jiného má tento svět tvrdit?
Když základní škola ví že lom světla do spektrálních barev lze jen pomocí pevné látky (sklo)

Jen posuďte co tvrdí Genesis .
Jak krásná a jak jednoduchá k pochopení :

6 I řekl Bůh: „Buď klenba uprostřed vod a odděluj vody od vod!“
7 Učinil klenbu a oddělil vody pod klenbou od vod nad klenbou. A stalo se tak.
8 Klenbu nazval Bůh nebem.

Takže klenba – nebe co umožňuje lom světla a taky ta voda je tu jasně popsaná. Náš Svatý Otec jenž jest na nebesích nám dává chleba-pravdu. Ten by nám hada nepodal….
Pro ty z vás co jsou odhodlaní následovat pravdu navzdory světu co celý ve zlém leží a usvědčovat ho ze lží ,tak se podívejte na na videa níže co se tématem zabírá z pohledu Biblického stvoření.
(jen malé upozornění. všimněte si ,že jak vědec ukazuje vznik duhy — nezbytná rekvizita– je opět sklo(baňka co drží) a voda v ní……vždy a nezbytně. fyzika základní školy. )
https://www.youtube.com/watch?v=iNBVSvK28vw
https://youtu.be/p8tnx88dhs4
Bůh pokoje s vámi
Josef

Více na skupině na facebooku- Přidejte se a ptejte se! : https://www.facebook.com/groups/450620405269451/permalink/451097388555086/

10 thoughts on “Josef: Lom Světla,Modrá Obloha, Fakta A Lži

 1. Zaléval jsi někdy trávník ? Když zalévám trávník, vzniká duha a žádné sklo nepotřebuji. Čím jemnější jsou kapky vody tím lépe je vidět i duha Ve vzduchu i v atmosféře je vlhkost.

  Jinak aby mohl provést test s vodou musí ji přece v něčem mít ,o)


  1. Ne. uniká ti pointa. Světlo nerozložíš(nezlomíš) bez skla. Duha vzniká díky odrazu od klenby. V místnosti bez zrcadla nedokážeš duhu replikovat. Ten test nebyl o vodě, ale o barvě oblohy!!! Proč na demonstraci barvy oblohy vůbec potřebují vodu, sklo a laser? Každý vědecký pokus, který má dokazovat duhové spektrální rozložení je vždy prováděn se sklem! V blízké době, přeložím tohle video, nevím jak si na to s angličtinou, ale zde je to dobře vysvětleno..

   https://www.youtube.com/watch?v=iNBVSvK28vw&t=228s


 2. Ještě mi vrtá hlavou jeden podstatný detail. slunce obíhá pod klenbou nebo nad klenbou ? dle těch tvých videí bych řek, že obíhá pod klenbou. Pak mají tvoje tvrzení řádnou trhlinu. Jinak anglicky moc neumím. Já se ve škole učil ještě rusky ,o)


  1. Jo a mne vrtá hlavou jaktože ti lidi co visí vzhůru nohama na kouli nemají odkrvenou hlavu? Musí to být celkem zátěž na organismus ne? Snášet pořád tolik gravitace to není jen tak, ty nahoře to mají lepší ty gravitace tolik drtit nemusí.. :)


   1. to víš zajídá se mi představa světa, coby takového většího terárka jenž co ? někde visí, stojí, pluje … jo pluje na krunýři obrovské želvy, jakož to zeměplocha.

    ale chápu jak můj dotaz vyzněl ,o)

    i tak přece. Je pod nebo nad ? Jestli je pod nemůže klenba lámat světlo. Stou vodou jsem to myslel takhle. Proč vypadá voda modře i když je průhledná ? Stejné to bude s oblohou. Je modra, protože za to může vlhkost. Čím více vlhkosti v atmosféře je, tím je modrá sytější.


    1. Ne vážně fakt- zamysli se nad tím a použij představivost… Vždyť je to absurdní. Vyfotil někdo z vesmíru Sydney vzhůru nohama? Co tučňáci na pólu ty jsou na tom nejhůř visí úplně vzhůru nohama a vesele si skotačí přitom.. Jak je něco takového z fyzikálního hlediska možné? Jaktože když přeletíš z rovníkových oblastí, kde by měla být rotace Země nejvyšší do polárních, tak necítíš žádnou změnu? Zkusil jsi někdy roztočit míč nasáklý vodou? Co dělá rotace a odstředivá síla? Přitahuje snad vodu nebo předměty k sobě? Není třeba si odpovědět na základní otázky ohledně zeměkoule a pak pokračovat? Co se týče klenby- píšeš že pokud je zdroj světla- slunce pod, tak nemůže lámat světlo. Proč? Jak vzniká duha? Je slunce nad duhou nebo pod duhou?Samotný rozptyl způsobuje voda, nicméně ono barevné spektrum samotná voda nerozloží. Lze udělat duha v místnosti bez zrcadla?Pokud budeš mít v místnosti zdroj světla a na stropě zrcadlo, uděláš duhu v místnosti a zdroj světla nemusí být přece nad zrcadlem, nebo se pletu? Vlhkost je modrá? Proč není v pralese modro? Tam bývá vlhkost až 100%..
     Zajídá se ti představa stvoření popsané v Genesis? A víc se líbí ta implantovaná představa z filmů, televize, novin, školních lavic, fotomontáží a počítačových animací? Inu, dobrá, ale bohužel z touto jezuitskou kosmologií je pevně spojen Velký třesk, miliardy let, evoluce atd.. To čteš v Bibli? Ne stvoření o 6 dnech? Hm.. Houstone, máme problém.. :)


     1. V pralese je zeleno hold takové rostliny už jsou. Voda je modrá jen v případě, že široko daleko není nic (proto nejsou řeky modré). Velký třesk ? Jen pouhá hypotéza, která má kupodivu stejný začátek jako Bůh. Zkrátka kde se vzal tu se vzal Bůh a nebo velký třesk a stvořil svět. Jak může něco viset, když nemá jednoduše řečeno půdu pod nohama ? Gravitace ? jak to že nelítáme když gravitace neexistuje ? hmmm Bible máme problém :o DDD Na tu klenbu jsem se ptal proto že jsem se chtěl hecnout provést test. Škoda že jsi v tom viděl rýpnutí (možná, možná měl jsem ti to napsat do emailu, možná bych se měl vysrat ti něco odpovídat, možná) Ty jsi to zkoušel ? nebo si to jen četl ? Neřekl bych, že má představa o kulaté rotující planetě je z fotomontáží a počítačových animací (které tak rád používáš) . Má představa vychází z pozorování. Pozorování pohybu hvězd a planet. Planet o kterých říkáš že vlastně neexistují (viz tvůj blud o Venuši). Kde se poděl ten člověk, který měl své kritické myšlení(a žádný extrém to nebyl), člověk který měl velice střízlivý pohled na svět a na dění kolem sebe? Dnes vidím zfanatizovaného člověka. V žádném případě ti nechci brát víru, víru která bude kupodivu stejná jako má, jen já k tomu nepotřebuji Bibli, Bibli kterou napsal člověk.

      Tak zas někdy Ahoj


  2. ahoj.
   Kde v těch videích vidíš Slunce pod klenbou?
   Slunce je v modelech freeanergy vždy nad první klenbou. Ta je rovná jako lité zrcadlo. Nad ní je ovšem další. S nerovným povrchem . Díky tomu hvězdy blikají ,ale Slunce ne. Slunce je nad první klenbou a zároveň pod druhou. Těch nebes-kleneb- (v lidských domech bychom řekli podlaží je více..)
   .Na nejvyšším je podobno křišťálovému moři…jak se píše v Bibli….a je tam Boží trůn..
   Kde je vidět Slunce pod klenbou?
   Možná jsem něco přehlédl ,ale nejsem si vědom…
   Josef
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>