Kontakt

Jakékoliv příspěvky jsou vítány! Máte-li co říct, máte-li zajímavou zkušenost, názor, se kterým se chcete podělit či video, které byste rádi zveřejnili, zasílejte na následující adresu:

froldas@seznam.cz

Uvítáme i náměty, tipy a připomínky.

Děkujeme, tým SŽ

 

 

15 thoughts on “Kontakt


  1. Také děkujeme a pokud máte něco ke sdílení, rádi Váš příběh zveřejníme i zde na Street žurnálu. :)
 1. Proč se už nemůžu svobodně vyjádřit ke článku – křesťanství, trojandělské poselství? Potom jsou tedy Vaše stránky jenom na prosazování Vaší pravdy.  1. Každému který má zájem se svobodně vyjádřit by měl být k tomu dám prostor, bez ohledu na limity..   1. Obecně souhlasím, že každý člověk má zaručenou svobodu vyjadřování názoru víry a přesvědčení.
    Ale pusou, nebo tak, že tím nevzniká někomu jinému žádná povinnost.
    Zde by vznikala povinnost majitele webu, takovýto názor prezentovat.
    Jsem rád, že web umožňuje diskusi a komentáře, vždyť i já zde píšu.
    Plně ale respektuji autorovu svobodu nakládat se svým majetkem (za jeho peníze a čas zřízený web) jak uzná za vhodné, včetně toho, že diskusi neumožní, nebo ne vždy, ne hned, ne někomu, nebo jen za podmínek jím ustanovených.

    Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého.
    Buďme rádi, že díky lidem jako je ,,streetžurnál“ můžeme my ,,konzumenti“ na internetu diskutovat, byť za nějakých podmínek.


    1. Díky Tomáši, no je to tak, že lidé, co se tady ohání svobodou, už nevidí, že někdo se o ten web, kde komentují, musí starat, což také zahrnuje čištění spamů atd.. Nejvíc se mi osvědčilo zavírání komentářů po cca 3 týdnech, ale kvůli naléhání jsem to tedy prodloužil na 50 dnů. Zavírání komentářů po vypršení časového limitu je naprosto běžná praxe třeba i u všech internetových hlavních médií, jak jsem si všiml.

  1. Jen jedna z dalších satanových lží před druhým příchodem Krista v těchto finálních časech. Ten podtext je evidentní – odebrat Kristu jeho mesiášství. Podle toho vždycky poznáš antikrista.


 2. K článku: CENZURA RADIA WAWE:– No není divu, vždyť nevedeme svůj boj proti lidem, ale proti nadzemským duchům zla a ti mají své sluhy na zemi. Svět doposud spí v satanově klamu, odkud se vytrácí poslední zbytky vědomí, že Kristus je Mesiáš. To je odvždy pouhý a jediný důvod a příčina všeho zla, utrpení, válek, politiky, náboženství apod. kouřových clon vytvořených satanem z jediného jednoho důvodu – nenávist k Božímu Synovi. Kristus je satanův úhlavní nepřítel a jakoukoli povědomost o Kristu satan zuřivě dychtí vymazat z každého lidského srdce. Věřím osobně, že jednou přijde ten den, ta chvíle, kdy světu ještě před posledním soudem bude ukázána tato jediná skutečnost, tato jediná příčina všeho zla . satanova smrtelná nenávist k Ježíši. Ale nemůže to být pouze na konci časů. Toto poznání, že Kristus je skutečné Světlo a Mesiáš je dáno úplně každému člověku v průběhu jeho vyměřeného času zde na zemi. Věřím, že to je dáno proto, aby vůbec mohl být soud nad člověkem a aby neexistovala obezlička „nevědomost hříchu nečiní“. Ano, nečiní, ale jen pokud jde skutečně o nevědomost. Kdyby lidé žili povětšinou jen v nevědomosti, nebyl by nad nimi soud a nemazali by třeba z rádia informace, že Kristus je Mesiáš, Pravda, Cesta, jediná, pravá. Nebyl by důvod mazat, kdyby z nevědomosti neexistovala nenávist ke Kristu. Ale ono se maže a zabíjí všude, kde vysvitne Kristus. To není nevědomost, to je jednoznačný projev vědomé nenávisti ke Kristu. Takový svět je již souzen. Stále nějak čekám, kdy budou evangelia hlásána ze střech, tj. kdy bude v posledních časech na ulicích hlasitě a veřejně hlásáno evangelium Ježíše Krista. Pár křklounů tzv. pouličních kazatelů, kteří začínají křikem „Všichni jdete do pekla“ osobně nepovažuji za posly Boha.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>