Křesťanský život jako ďáblova náhražka pro život Krista

Celý svět vyučuje tu samou herezi, že máme žít „křesťanský život“ pro potěchu Boha. My ale musíme tento život ztratit, aby jsme mohli získat život Krista. Musíme tento život mít v nenávisti a ne v lásce k našim domnělým výkonům pro Boha. Pokud je tvůj život jen marnost a ty si uvědomuješ svoji slabost a nemožnost být dobrý, nemožnosti imitovat Ježíše Krista, pak jsi na nejlepší cestě, aby se Ježíš Kristus stal tvým životem. Aby se Ježíš Kristus stal pro Tebe opravdu vším.

One thought on “Křesťanský život jako ďáblova náhražka pro život Krista

  1. Tak tak, asi tak nějak. Vše co máme my, jako lidská bytost na této zemi je schopnost rozhodnout se, mít zodpovědnost a volbu úmyslu za všech okolností. A zde veškerý rozměr života v padlém světě končí, pokud se nevydáme budovat své vlastní ego svých lechtivých představ o sebe samých na pár roků průchodu tímto údolím stínů smrti.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>