Majk Spirit ve své nové písni: „Tancuju s Ďáblem ve jménu vyššího dobra“

majk_spirit_brano_simoncik_14.1

Na youtube se objevil nový singl  rapera Majka Spirita, který má název Boh Jediný. Už samotný obrázek, který provází píseň se zdá dosti zvláštní. Spirit je v něm celý červený a na prsou má písmeno Y, což je zároveň i název nového alba. Asi každému neujde podoba s čertem, který místo rohů, zvolil písmeno Y.

Spiritův obrat: „Tancuju s Ďáblem ve jménu vyššího dobra“ vzbudil zmatek i mezi jeho příznivci, jak je vidět v komentářích pod videem. Jeden z diváků dokonce poukázal na to, zda se zpěvák neuchýlil do služby hudebnímu průmyslu, kde jak takzvané konspirační teorie poukazují, vládne propagace Satanismu. Slovenský raper byl vždy brán jako propagátor duchovní síly člověka a jeho minulé album nese název Nový člověk. V písni můžeme slyšet, že nikdo nepozná jeho plán a nikdo kromě Boha by ho neměl soudit- jak to cítíš rozhodni sám.

Nové písně tohoto interpreta nám ukáží, kam se jeho tvorba opravdu posunula. Je předčasné dělat závěry o tom, že i Majk Spirit podlehl vábení hudebního průmyslu a spadl byť možná „v dobré víře“ pod taktovku propagace okultismu a Satanismu. Doufejme, že tomu tak není.

https://www.youtube.com/watch?v=_ZvwuUdxGHY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>