Očkování vs. homeopatie- další příklad Hegelovské dialektiky.

flu

Každý, kdo provede hlubší studium ohledně očkování, případně se pouze dívá kolem sebe a pozoruje, jaké reálné následky má, určitě bude souhlasit, že se jedná o velmi nebezpečnou praktiku, která ohrožuje zdraví těch nejbezbrannějších. Často se člověk neubrání emocím, když vidí jaké zvěrstvo tyto chemické jedovaté koktejly, které jsou pumpovány do několika týdenních nemluvňat, páchají.

Navíc se dle mého soukromého jedná o satanismus, protože zde opět vládne určitá symbolika a některá očkování se vytváří s pomocí potracených dětí, zkrátka můžeme jasně vidět ďáblův rukopis. Očkování vedle potratů je bezesporu jedním z největších zločinů proti lidskosti, protože útočí na bezbranné děti, které se nemohou bránit. A farma lobby bohatne, protože pacientů stále úspěšně přibývá. Sám Bill Gates se nechal slyšet, že v depopulaci je to jeden z nejefektivnějších nástrojů a že vakcíny miluje. (https://www.youtube.com/watch?v=BFXzUYpUo-M)

Na druhé straně je ale fakt, že například některé zcela kontrolované masové televizní kanály a dokonce i některé celebrity, které se podílejí na satanské propagandě v zábavním průmyslu, hovoří o negativních aspektech očkování. Jak je to možné? Odpověď je dle mého názoru poměrně jednoduchá- alternativou očkování je propagována homeopatie. Co mě překvapilo je fakt, že v běžných lékárnách se vyskytují reklamy na homeopatii. Stejně tak můžeme jasně vidět, že hlavní odpůrci očkování jak u nás, tak v zahraničí, propagují homeopatii.

Vezměme si názorný příklad. Třeba u nás pan Aleš Franc, kterého si jistě vážím (jeho videa jsou i zde na stránkách), velmi dobře odhaluje homeopatii, ale propaguje očkování. Paní Ludmila Eleková velmi dobře odhaluje očkování, ale propaguje homeopatii. Nenašel jsem jediného člověka, který by byl jak proti homeopatii, tak proti očkování. Pokud  někdo z čtenářů někoho takového zná prosím o odkaz.

Máme zde další důkaz prohnané Hegelovské dialektiky. Doporučuji všem se vyhnout jak očkování a nenechat se zastrašit jejich manipulujícími metodami strachu, tak homeopatii, ve které se jedná možná více o duchovní povázanost a kterou založil okultista, zednář a hypnotizér Hahnemann, samozřejmě dle instrukcí padlých duchovním entit.

One thought on “Očkování vs. homeopatie- další příklad Hegelovské dialektiky.

 1. No zdá se ,že jde o dvě strany jedné mince…jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet! .-)
  …povedená měna…
  …dnes trochu v inflaci pravda …
  …ale zítra v likvidaci…
  od ní radši dál….
  :-)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>