Perspektiva fenoménu UFO a kruhů v obilí 1.část

ufo crop circle

Fenomén UFO je tu v novodobé historii přes sto let. První zmínky o něm jsou zpočátku 20. století, kdy byly pozorovány neznáme stroje podobné vzducholodím po celém světě. V 50. letech se pak jev transformoval do létajících disků a dnes je jeho spektrum velmi pestré. Létající koule, nejrůznější světelná show, podivné objekty měnící tvar a mnoho dalšího. Hodně badatelů zastává teorii, že UFO jsou sondy nebo přímo plavidla cizích civilizací, které z hlubin vesmíru navštěvují naší planetu. Těchto civilizací má být dokonce mnoho a jejich motivace s lidskou rasou se různí. Rád bych se v následujícím článku zamyslel nad touto alternativou a pokusil se jí přehodnotit.

Předně si musíme uvědomit, že překonávání kosmických vzdáleností není žádná legrace. I kdyby posádka nějak dokázala cestovat tisíce světelných let, všechno co by na své planetě zanechali, by nenávratně ztratili, díky časovému skoku, který je spojen s překonáváním kosmických dálav. Jejich motivace se často uvádí jako pozitivní nebo negativní. V moderní ufologii se můžeme dozvědět o jednotlivých rasách, které brázdí náš prostor a buď jednají s lidmi nepřátelsky nebo chtějí třeba, aby lidé přestali válčit a stali se více duchovní. Jejich působení se omezuje na jednotlivce, které údajně učí a předávají jim „poselství“. Ti negativní rovněž jednají přes jednotlivce a mají jim do těl umísťovat implantáty a unášet je za účelem velmi trýznivých vyšetření a experimentů. Syndrom únosů do UFO se jeví jako reálný a mnoho lidí s ním má své zkušenosti (včetně mne). Zda se ovšem opravdu jedná o pokusy mimozemských vědců není vůbec jasné. Společně s únosem lidí do „mimozemských plavidel“, můžeme vypozorovat fenomén mrzačení zvířat. Mrzačení skotu je děsivý fenomén, kdy jsou nacházena mrtvá těla skotu bez kapky krve a části jejich těl jsou chirurgicky odstraněny. Jedná se většinou o konečník, pohlavní orgány nebo čelist. V některých případech je vyjmuta děloha zvířete. I tento fenomén je často spojován s UFO a mimozemskými návštěvníky. Proces zohavení dobytka se jeví velmi sofistikovaný a jsou při něm použity vysoké teploty- zřejmě laser.

Takže pokud bychom chtěli jít cestou intervence mimozemských vetřelců, dostáváme jakési genetické pokusy na našem zvířectvu. Vetřelci z vesmíru se ale mají podílet i na pokusech s lidským genomem. Mnoho unesených žen vypovídá o umělém oplodnění a „hybridu“, který se jim pak rodí a je jim vetřelci odňat. Důvodem pro toto jejich chování má být jakási slepá ulička jejich vývoje a potřeba naší DNA k přežití. Nejčastějšími původci těchto otřesných činů mají být tzv. Šedí mimozemšťané. Tento druh je malý a hubený, navíc postrádá pohlavní orgány a místo úst má mít pouze malou štěrbinu. Jejich oči jsou naopak velmi velké a mají protáhlou hlavu. Všichni tento portrét „emzáka“ známe. Takže tu máme mimozemšťany, kteří mají fyzické tělo, ale nepřijímají potravu a nemluví- komunikují telepaticky. Rovněž jejich proces rozmnožování zůstává záhadou. Hodně unesených vypovídá, že byli transportováni do lodě skrze hmotné předměty. Například přes zavřené okno nebo zeď. Otázka zní, jak může hmotné tělo projít přes hmotnou překážku? Můžeme říct, že to má na svědomí nějaká technologie, ale vážně by bytosti s takovou technologií, unášeli obyčejné lidi, aby jim strkali sondy do těl? A jsou to tedy vůbec fyzické bytosti nebo jsou jiného charakteru?

Tyto bytosti se navíc objevují i během „šamanských rituálů“ a nejrůznějších spiritistických a okultních seancích. Známý okultista a člen tajných společností Aleister Crowley, který se přezdíval bestie, nakreslil ze svých vizí bytost pojmenovanou Lam. Lam_crowley

Tento muž byl zapleten do černé magie nejvyššího kalibru a vyvolával duchy a démony. Existuje zde velká podobnost mezi bytostí Lam a šedivými mimozemšťany. Jedna moje kamarádka mi vypověděla, že jí tyto bytosti „unesli do lodě“ při šamanském obřadu v Peru. Údajně jí zkoumali oči a mapovali její genetickou linku. Když protestovala, byla vrácena zpět na místo. Tato moje kamarádka se o mimozemské civilizace vůbec nezajímá. Je zřejmé, že se tyto bytosti maskují jako návštěvníci jiných planet, díky našemu obecnému technickému povědomí. Jsou ale spíše duchovního charakteru nebo přicházejí z jiného rozměru existence, zároveň ale dokáží působit na náš hmotný svět.

Motivy mimozemských návštěv se jeví jako natolik bizarní, že je lidská mysl nemůže pochopit. Pokud by tu opravdu byly nejrůznější druhy návštěvníků, pak by s lidmi komunikovali pouze ve skrytu a snažili se na ně působit podivným způsobem. Jejich chápání času by muselo hraničit s jakousi nadčasovostí, protože ať už je jejich agenda jakákoliv, čas v ní evidentně nehraje příliš velkou roli. Museli by žít mimo fyzickou planetu nebo stále oscilovat mezi neuvěřitelně vzdálenými světy. Pokud by pronikali do naší atmosféry, museli by čelit stejným fyzickým podmínkám jako naše konvenční stroje a jejich přílet by musel být velkou podívanou. Jenže pokud by byli spíše nehmotného charakteru, fyzická část se jich příliš netýká. Jedna teorie nám dokonce říká, že mimozemšťané přiletěli na naší planetu ( a jako na potvoru spolu přiletěli ti hodní i ti špatní) a hned se hrnuli do vyjednávání s Americkým prezidentem. Hodní chtěli naše odzbrojení a na oplátku nám dají duchovní ponaučení a ti zlí nám chtěli dát technologii za výměnu s povolením dělat na lidech a zvířatech pokusy. Otázkou zůstává, proč by vyspělá rasa, která má nad námi jasnou technickou převahu, vůbec žádala o nějaké svolení prezidenta. Proč prostě a jednoduše nepřiletí a Zemi si nepodrobí?

 

Pravá podstata UFO. 

Jak jsem naznačil známý okultista a bestie v lidské podobě se zřejmě s těmito tvory dobře znal. Víme také, že některé projevy UFO dokáží lidé spontánně vyvolat. Jedná se o podobný proces jako vyvolávání „duchů“. Duch (UFO) se pak před zraky diváků transformuje v nejrůznější tvary a předvádí svou show. https://www.youtube.com/watch?v=VesL8ReaQSI Bylo také natočeno mnoho světelných koulí, které se před kamerou rozplynuly v nic. Jakoby přeskočily do jiné dimenze. Mnoho novodobých náboženských zázraků bylo něco jako světelná show na obloze. A tuto show vidělo několik desítek tisíc věřících. https://cs.wikipedia.org/wiki/Zjeven%C3%AD_Panny_Marie_ve_F%C3%A1tim%C4%9B#Slune.C4.8Dn.C3.AD_z.C3.A1zrak

Tento „zázrak“ a celé poselství z Fatimy je glorifikací římskokatolické církve a jejich „svatých“ činitelů. Nejvýše je samozřejmě papež. Samo o sobě to nedává smysl, protože Bible popisuje římskokatolickou církev jako nevěstku, se kterou smilní celá království. ( Velmi výstižný popis) Můžeme se domnívat, že celá událost bylo inscenovaná stejnými entitami, které se dnes jeví jako novodobé UFO. Tyto entity někdo popisuje jako padlé anděly, bytosti, které se společně se Satanem odvrhly ve své pýše od Boha. Jejich protikladem pak jsou opravdoví andělé, kteří jsou Boží služebníci. Prostředkem pro komunikaci s padlými anděly je spiritismus, okultismus, čarodějnictví a mnoho dalších odvětví. Člověk, který dokáže používat magické formule a schopnosti, se stává mocnějším, protože mu tito „démoni“ propůjčují moc. Téměř každý významnější vladař minulosti měl své mágy, díky kterým komunikoval a radil se s „duchy“. Každá světská moc je spojena s těmito entitami, kteří skrze ní svádí člověka a vrhá svět do stále většího chaosu a zmatku.

Proč nejsou kruhy v obilí dílem mimozemských návštěvníků?

Kruhy v obilí jsou velmi specifický fenomén. Můžeme ho pozorovat každé léto a vždy nám zanechá fyzické stopy. Samozřejmě existují i lidské padělky. Ale většina těchto útvarů vzniká neznámou silou. Byl jsem jeden z těch, kteří věřili tomu, že tyto krásné obrazce skutečně tvoří vyspělé rasy, které chtějí naši vnitřní duchovní progresi. Za 5 let aktivního zkoumání tohoto jevu musím konstatovat, že tomu tak není. Většina těchto symbolů je totiž čistě magického okultního původu. Najdeme zde pentagramy, labyrinty, „Boží oka“, pyramidy, kabalu a mnoho dalších znamení a symbolů, které úzce souvisí s pohanstvím a čarodějnictvím. Nedává pražádný smysl, aby nám návštěvníci z jiných planet kreslili do polí staré okultní symboly, které slouží k navázání spojení se sférou „duchů“ a souvisí s démonismem. Netvrdím, že takové jsou všechny, ale mnoho z nich ano. Nikdy jsem v kruhu necítil žádné dobré energie, dokonce jsem se tam mnohdy cítil dost špatně. Když jsme v Anglii přespávali poblíž piktogramů, vždy jsem cítil jakousi nevyslovitelnou tíseň. Nejhorší to bylo u Silbury Hill, kde jsme všichni slyšeli podivné zvuky odnikud. Osobně už se k tomu kopci nechci nikdy vracet.

Umístění obilných vzorů do polí je také velmi zvláštní. Většinou se objevují u starých pohanských sídlišť, kde se konaly magické rituály. U nás se často objevují poblíž hřbitovů. Proč by mimozemšťané umísťovali své vzkazy právě sem? A proč se tolik podobají starým pohanským symbolům? Kruhy v obilí jsou spojovány také s UFO, přesněji s malými sférickými objekty velikosti přibližně fotbalového míče. Existuje filmová dokumentace, která zachycuje mnoho těchto objektů a dokonce i vytváří symbol do pole. Nezdá se, že by tyto objekty přilétali z nějaké mateřské lodi, spíše se pohybují při zemi. Podle některých lidí, vylétávají v Anglii tyto koule právě z kopce Silbury Hill. Ostatně tomuto umělému pahorku se přezdívá kopec duší.

Pokračování příště…

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>