Pohled zpátky: Jeden rok provozu Street žurnálu.

3012446-poster-sharing-economy

Když jsem zakládal web Street žurnál, měl jsem velké plány. Chtěl jsem skutečně dobrý web s kvalitní grafikou a dobré exkluzivní články, které by byly částečně placené. Myslel jsem, že budu psát kvalitní články jak na běžícím pásu a čekal jsem za to náležitou finanční kompenzaci. Jenže během realizace těchto plánů jsem všechno naprosto přehodnotil. Nechtěl jsem se snížit k webům typu Osud, které mnohdy doslova kradou články a dávají je do placené sekce. Nechtěl jsem, aby čtenáři museli platit za informace, které jsem si já obstaral zadarmo (pokud nepočítám knihy). Navíc jsem si uvědomil, že není v mých silách psát tolik originálních článků. Najednou byla mojí prioritou volnost jak pro mne, tak i pro čtenáře.

Jakmile totiž do nějaké věci zapojíte finance, stáváte se závislým. Za více než rok mi tento portál nevynesl ani korunu. Vadí mi to? Vůbec ne. Zvolil jsem jednoduchý web, který se rychle naučím ovládat. K tomuto portálu jsem ještě založil youtube kanál. Na tomto kanálu jsem za použití zpoplatnění autorských videí nasbíral 700 kč ( vybrat si můžete od 2 tisíc). Skutečně nejsme jeden z alternativních webů, které škemrají o peníze nebo o množství lajků. Nejsme přitroublé Sebeřizení, které nemá žádný originální obsah, ale kvalitní promo marketing. Nám stačí pár stovek upřímných čtenářů, kteří spolu s námi hledají skryté souvislosti a informace. Tímto děkuji mým redaktorům Ladislavu Zelinkovi a mé sestře Lucii Frolíkové za příspěvky a jejich čas.

Na Streetu ani nadále neuvidíte žádnou reklamu ani spam. Dokonce ani ikonku Donate. Všichni věnujeme psaní článků a příspěvků náš volný čas. V poslední době totiž narážím u alternativních médií stále na to samé- peníze. A dokonce i když čtenáři posílají finance, stále to není dost. Přátelé, pošlete nám v duchu poděkování, modlitbu či napište něco do komentářů. Pokud chcete, tak samozřejmě můžete poslat i nějaký malý finanční obnos, ale vím, že dnešní doba je složitá a každá koruna se hodí. Budeme se i nadále snažit poskytovat veškeré naše informace, reportáže i připravované přednášky zcela ZDARMA. Ve slově zdarma je obsažen dar. Kéž vás obohatí- pak obohatí i nás.

 

 

6 thoughts on “Pohled zpátky: Jeden rok provozu Street žurnálu.  1. Objevil jsem tento web před pár týdny a od té doby pravidelně navštěvuji. Přiznám se, že ještě chodím na Ogonet.
    Již pár let se snažím hledat „pravdu“ a informace které se v oficiálních mediích nikdy nedozvíte.
    Takže za tento web velice děkuji a hodně síly do dalších let!
    Radek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>