4 thoughts on “Satanisté Jsou Sympaťáci: Děkovačka Ďáblu na Oskarech

 1. Nojo, pospíšili si, už jsem to na Yout nestihl, byť video existovalo jen 10 hod. Také model ploché – čtvercové Země v odkazu je již zablokován, zrušen. Jako všichni také procházím fázemi o pravdě stvoření, o biblickém slově o ploché čtvercové Zemi. Vůbec to není jednoduché, je třeba se Boha stále dotazovat, tříbit, uvažovat. A také mě odradilo to, že model ploché kulaté Země vlastně propaguje islám, helyvůd celebrity apod. To mě pochopitelně vyalarmovalo a na čas jsem se vrátil spíš k pojetí glóbu a nekonečného vesmíru. Jenže mysl není pokojná. Ano, je to vše jinak, ještě nevíme jak, ale Bůh s přicházejícím druhým příchodem Krista znovu poznání rozleje. Těm, kteří budou chtít Pravdu znát.


  1. Čau, Deepe.. Hele ke kouli a jezuitskému heliocentrismu se kvůli řízené opozici kruhu nemá cenu uchylovat. Naopak to ukazuje,že mají zájem na tom svést hledače od pravdy a investují do toho celkem hodně úsilí, takže to paradoxně dokazuje, že jak říká kartička těch loutkoherců: „Ti, co věří v placatou Zemi, něco vědí“ To je podle mně jasná narážka na řízenou opozici. Ale máš pravdu v tom, že to rozhodně není jednoduché, ale Písmo mluví jasně- 4 rohy, 4 strany, 4 úhly, 4 nebeské větry.. Z tohodle se kruhaři nevykroutí, přidáním imaginárního čtverce, ani heliocentrici, protože pisatelé tenkrát samozřejmě věděli rozdíl mezi poukázáním na světové strany, sám Pán Ježíš např. (Mat. 24:27) a mezi úhly Země a rohy Země.. Jinak nevím přesně, které video myslíš, ale všiml jsem si, že z kanálu freeanergy zmizelo to nejsledovanější video, kde vysvětluje čtverec a mělo přes 100 tisíc zhlédnutí. Kromě tohoto videa snad zbytek zůstal, ale stejně si ty stěžejní videa pro jistotu stahuju k sobě. Doporučuji se zaměřit na Písmo, Boží vedení a pozorně sledovat ty videa freeanergy.. Neříkám, že všechno musí být tak, jak je to v těch modelech, ale pro základní pochopení to myslím zatím postačí.. Cenzura je v plném proudu a celebrity promují kruh..

   Zdraví Honza


   1. Čau Honzo,

    Ono to „uchýlení“ ke globu bylo spíš jenom ze setrvačnosti ze školních let. Když přestaneš řešit placku, automaticky ti tam zase naleze to kostnatý z učebních osnov:) Chvíli jsem ráno poslouchal tvůj rozhovor v rádiu /tady/ a zrovna jsi mluvil o adventizmu, Veigthovi apod. Až mě zarazilo, jaká podobná paralela s mým vnímáním, dokonce i chronologicky, kdy jsem usedal u přednášek Veigtha a dost hltal jeho přednášky, ovšem určité pachuti jsem se nezbavil, stále mi tam čistě po česku řečeno něco „falírovalo“.) Ani E.White jsem nedokázal dlouho číst. Vše se zdá jakoby jasné, v pořádku, ale pak zjišťuju, že v takovém světě adventizmu bych vlastně žít nechtěl a pokud by Bůh takto vyučoval, nebyl bych ani s Ním. To je vlastně také odpověď se shora.
    Asi před rokem byl u mě Josef, jeden z prvních „mluvčích“ čtvercové /obdélníkové/ Země a popravdě mi tehdy přišel jako šílenec. Trochu jsme se dostali do varu a nechybělo mnoho a pustili bysme se do sebe snad i fyzicky:)) Ale pak se vše klidnilo, snažili jsme se být věcnější, jenže výklad o Slunci, které se každé ráno „rodí“ a večer odchází ze scény bylo moc silný kafe. Jak jsem psal, nějaký čas pod náporem nových informací, které člověka zcela „rozloží“, jsem se to snažil vypustit z hlavy a trochu se nadechnout. Ale ani nikdo z „placaťáků“ nebyl příčinou, proč se mi vůbec v hlavě zrodila myšlenka, že je vše jinak, Země nebude tím co nás učili atp. To oslovení prvotní přišlo „odnikud“, prostě tady bylo. Po fázi prvních šoků jsem tedy všechno „bádání“ zase odložil, no a když občas jdu ven, na místa pokud možno tichá, najednou se přistihnu při tom, jak z kopce koukám do dáli a vidím Ještěd na dálku 100 km aniž by byl za obzorem, koukám, jak s přibývající výškou je vidět stále dál a nic nemizí za horizontem… Minulý týden jsem jel z Orlických a z nich jsem viděl jihovýchodním směrem pás kupovité oblačnosti někde hodně hodně daleko. Ten den se nikde nevyskytl ani jediný mrak, pouze onen pás oblačnosti setrvávající v jedné linii. Když jsem byl před Brnem v Letovicích, najednou jsem si s úžasem všiml, že ten pás oblačnosti, který jsem viděl z Orlických, budu zanedlouho podjíždět! Páni, skoro 200 km a já ty oblaky vidím úplně stejně vysoko nad obzorem jako z hor. Vím že asi popošly nějaký ten km, ale ten den ani nevál vítr, nic se nikam nehnalo. Tak proč nebyly mraky z takové dálky někde pod obzorem?? To je jen jedna z věcí, která mě bezděky upomíná, abych zase sepnul mozkovnu a modlil se. Takže dneškem jsem opět přišel k tomu, že to co naznačuješ na svých stránkách a ve svých tvrzeních ohledně čtvercové Země, bude nejspíš opravdu hodně hodně blízko biblickým popisům. Chvíli jsem dopoledne stál venku pod sluncem..všude modro /že by oddělená voda od vod??:))/ a říkal si, –od východu už Slunce postoupilo kus na obloze, ale nejede do oblouku, je to čistá přímka, byť perspektiva může oko klamat. Ano, je to přímka. Když fotím v noci Měsíc na dlouhý čas třeba dvě hodiny, je to čistá přímka, žádný oblouk, i když mozek má tu tendenci to tak vnímat.
    Rozhodně se nedá na žádný pád věřit všem těm „vědcům“ z nasa, vědátorům podle kterých je přece všechno jasné, jak je Země koule atp.
    Tak ti přeju dál vytrvalost v hledání a jednou šťastné doputování na věčnost, do toho jak já říkám „Věčného jitra“.))Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>