Steven Bancarz: Od New Age k Bohu

Velmi podobný příběh jako já má i Steven Bancarz, který se přes hledání v New Age dostal k Bohu a k odhalování falešných cest. Jeho videa obsahují důvody, proč je New Age tak nebezpečné a od koho ve skutečnosti pochází. Opravdu doporučuji všem, kteří jsou ve fázi hledání a zmítáni pochybnostmi. Pouze Ježíš Kristus je jediná cesta k Bohu. Video kanál je v angličtině.

2 thoughts on “Steven Bancarz: Od New Age k Bohu

  1. Honzo, díky moc za sdílení. Pro mě zatím nejsilnější svědectví – popisuje přesně to, co se mi stalo. Nejvíc co mě dostalo jak říká, že najednou věděl a poznal tu JEDNODUCHOU pravdu, že Ježíš je PÁN a SYN BOŽÍ, že v tom není žádná složitá duchovní a mystická záležitost (stav vědomí, avatar, duchovní učitel…), jak se pod vlivem new-age a esoteriky domníval. Prožil jsem zcela naprosto to samé.

    Vždyť je to tak prosté, přesně jak zjevuje Písmo. Ale satan dokáže duchovním lidem zaslepit mysl jako nikdo jiný, mě jí takhle motal taky několik let. Díky Bohu za Jeho milost! Kéž se v pravdě dotkne co nejvíce lidí! Amen.


  2. Přesně tak. Dnes u mne v práci je seminář o křišťálových lebkách- je to velmi smutné. Skutečně velmi ohavné modlářství v duchu New Age a klanění se duchu smrti- lebce ( samozřejmě falešné ) ..


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>