Street žurnál partnerem nejlepšího festivalu hudby v Praze- Drž se festu 2014

plakát

Pokud máte rádi alternativní scénu a nadané neotřelé kapely, pak je Drž se fest právě pro Vás. Poslední víkend v září se můžete bavit v Úněticích v Praze. Co na Vás čeká? Především víkend plný muziky o kterou se postarají tuzemští i zahraniční interpreti. Z Polska přijedou Leniewec, kteří jsou známý především příznivcům punkové scény. Kapela Jumping Jellyfish si v pátek 26.9 střihne křest zbrusu nového CD. Příznivce improvizace jistě zaujme divadelní scéna festivalu, která bude zaměřena právě tímto směrem. Můžete se těšit na vyhlášenou improshow, což je exibice právě v této disciplíně a je divácky interaktivní.  Kapela Cílová nejistota je známá právě svými improvizačními kousky, aby ne, když půlka kapely hraje dlouhodobě improvizační show. Dalším výrazným interpretem je těleso Ting v čele s americkým front manem Turnerem. Tahle banda letos obdržela žánrovou cenu Anděl za ska a reggae a rozhodně stojí za živý poslech. No a pro příznivce houpavých rytmů se na festivalu také představí mladý Michal Šeps, který zazářil v soutěži Superstar a jeho osobitý styl okoření únětické pódium. Michal s sebou vezme partu skvělých muzikantů.

Další mladíci Kšandy Industry, se stávají stálicí na naší ska scéně a rovněž na Drž se festu, kde zahráli i minulý rok. Nedávno rovněž pokřtili své album. Nebude chybět ani půvabné dívčí kvarteto Lady Merlot, provokativní trio Ginners fusion nebo nářezový Pejsci na grilu, kteří vás oslní nejen hudbou, ale také svlékací show bubeníka. Nesmím zapomenout na protřelou partu Los Chumperos, která bravurně míchá nejrůznější žánry.

Nebude chybět ani folk a písničkáři v podobě Vládi Šundy, který se dostal letos až do finále Pražské Porty. Dalším v pořadí bude Jiří Hvězdoň pohodář, král našeho folk punku a protřelý divadelník. Po celé 2 dny bude k dispozici i Chill out stage, kde si budete moci přes den vychutnat relaxační atmosféru a hudbu, večer pak našláplé mixy nejrůznějších žánrů jako Electro swing, Rock n roll, Ska punk a další. Přes den je možnost si zahrát na kurtech nohejbal. Jsme rádi, že můžeme podporovat tuto skvělou akci.

www.drzsefest.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>