Teal Scott míří do Prahy. Co si o ní myslíte vy?

000Teal

Velmi rozporuplné reakce vyvolává americká mystička a duchovní průvodkyně Teal Scott. Její popularita se díky youtube videím převalila i do našich končin. Já osobně (Jan Frolík), jsem nedokoukal ani jedno video TS. Její projev se mi zdál podezřele odměřený a velmi chladný až mrazivý. Navíc vše, co říkala, neznělo mi nějak inspirativně. V posledních měsících dokonce visí nějaké obrazy od této „prozřené“ ženy, jako billboardy u dálnic. Scott má přijet do Prahy 12.4 a vstupné se vyšplhalo na 2000 korun! Na internetu se můžeme dočíst, že v mládí byla Scott zavlečena do mormonské sekty ( Pakt krve ), kde byla údajně 13 let zneužívána a programována. Uprchnout se jí mělo podařit až v 19 letech.

Velmi obezřetně se k Teal Scott staví i mnoho našinců. Mezi nimi například i Igor Chaun, který se na fb vyjádřil, že z této ženy cítí jistou zlou esenci. Street žurnál se rovněž staví k této ženě spíše s odstupem. Už jen cena za přednášku (nebo workshop) je prvním výstražným znamením. Spirituální hledání v tomto světě má mnoho pastí a je třeba být obezřetný. Budeme rádi za Váš názor.

24 thoughts on “Teal Scott míří do Prahy. Co si o ní myslíte vy?

 1. Byla jsem překvapená, jak negativní názory se o ní začaly před časem šířit. Já osobně asi nejsem natolik vnímavá, abych cítila nějaké nedobré energie. Zezačátku mě bavila, pak už míň, teď ji nevyhledávám vůbec. Jsem ráda za to, co mi dala. Díky ní a jejímu výkladu jsem porozuměla jisté věci, kterou jsem do té doby nechápala. Takže proč by TS nemohla být určitým lidem v určitou dobu užitečná? Má ale smůlu, že je příliš atraktivní a vyjímečná, a to spoustu lidí dráždí a vybízí k hledání chyb na ní. Když budu chtít, najdu satanské nebo iluminátské symboly i ve slabikáři. Podle mě je to o tom, na co se zaměřujeme.   1. Podle mého názoru to, jak Teal vypadá a jak svou krásu prezentuje, je v rozporu s tím, jak si lidé „osvíceného“ člověka či „duchovní celebritu“ představují. Proto ji rozebírají ze všech stran.


 2. Na mě Teal působí velmi moudře a laskavě, mám jí moc ráda. Viděla jsem hodně videií a nemůžu říct že bych našla něco co by mi vadilo, naopak!!!! Možná to vstupné by mohlo být ale nižší. 3. Myslím (sám ze sebe jsem si jist), že Pravda a z ní plynoucí moudrost pomáhající druhým na Cestě používá úplně jiné výrazové prostředky než Teal…. Kapka jedu může otrávit celý pohár je známá pravda…. Společnost Teal Eye LCC má ambice, které váhajícím a nemajícím zatím jasný názor mohou mnoho napovědět…. Komerce zahalená duchovním závojem je mé vnímání… „Buďte obezřetní“ varoval kdysi kdosi…. 4. Nedá mi nezareagovat, ti co umíte s kyvadlem mrkněte se na úroveň její podvědomé agresivity. Budete hodně překvapení. Po shlédnutí videa Jirky Teal Eye LCC: http://www.youtube.com/watch?v=g5MgZqbHAHA mi hodně zapadlo. Nepřipadá vám to tak že je nastrčená přes ilumi*ty (oko v trojúhelníku),
  že je s náma opět manipulováno přes krásu ženy? Že by už vylezli s NWO?
  Nevím kam Božka Němcová chodila pro nápady na své pohádky , ale připadá mi trefné jak se čert dokázal změnit v půvabnou ženu a zmást půlku
  pekla i běžných smrtelníků. Já bych ji nevěřil ani trochu, přičemž jsem si ji kdysi občas pustil. Děkuji Jirko za odkaz na video.


 5. Vašku, já s kyvadlem nezkoušel, ale stačí se jí chvíli dívat do očí… Upřímný pohled mudrců vypadá naprosto jinak… Vy, co čtete a váháte – vygooglujte foto např. Jogananda (velmi vypovídající), Ramana M, Edurd Tomáš…a srovnejte s pohledm Teal… Myslím, že bude jasno každému… Beránek versus ještěrka…


 6. kdyby jste viděli víc videí, tak by jste se nemuseli obávat, že Teal je nastrčená Illuminati, samozřejmě šokující krása Teal mnoho lidí spíš odradí, než přiláká lidi mají z toho podvědomě strach, ale u ní co je venku je i uvnitř….neumím pracovat s kyvadlem ale když poslouchám Teal tak mám z ní moc dobrý pocit, cítím mrazivou moudrost dákyně a laskavost, možná že se mýlím, nic nikdy není jisté, ale absolutně nemám pocit že někomu skáču na špek, věřím že Teal tvoří lepší svět, pro nás.
 7. No řeknu to jednoduše, pokud chcete inspiraci tak si najděte někoho jiného, moje intuice mi říká ruce pryč od Teal Scott je manipulována Ilumináty.
  Její videa jsou zbytečně složitá a častokrát říká hovadiny, pokud ji pozorně posloucháte uvidíte zřejmou manipulaci zkušeného hypnotyzéra a to hlavní je, že nevyzařuje LÁSKU !!!


 8. Tak z toho mám dojem, že začal novodobý hon na čarodějnice. Kdo si ještě v dnešní době myslí, že čarodějnice byly staré ošklivé stařeny ve špinavých hadrech s bradavicí na nose, spolčené s ďáblem a vařící smradlavé lektvary v jeskyni, tak se šeredně plete. Byly to právě takové mladé krásné ženy pracující s přírodou a se svou sexuální energií, zrovna jako Teal. Podle tajných vatikánských archivů jich byly upáleny miliony (mluví se až o 5 milionech žen), z nichž nejmladší bylo pouhých 9 (!) let. Kdopak zasedal na inkvizitorských lavicích? Jasně že muži.Ve článku úplně cítím tu zášť – to je vyloučené, aby byla některá vysoká duše tak krásná a zároveň chytrá – to bude zcela jistě nějaká ďáblova hra.
  Teal nafotila erotické fotografie, no a co? Já jí fandím a domnívám se, že je mnohem lepší se dívat na krásné ženské tělo než na záběry válek, katastrof a zločinů. Kdo stál za většinou všech válek a s nimi spojených neštěstí? Že by nevybitý testosteron?
  Další argument je vysoká cena za přednášku Teal. Ano, na naše poměry to není málo, avšak porovnejme ceny vstupenek na koncerty uměle mediálně zrozených hvězd a hvězdiček, ze kterých si po dvou hodinách odnesete jen bolehlav z decibelů, nebo se vstupenkami na fotbalový zápas zlatem placených kopacích primadon atd..
  Lze Teal vyčítat (pro nás) drahou vstupenku? Ruku na srdce – kdo by si to s ní vyměnil? Kdo by se místo ní nechal týrat mnoho let zvrácenou mormonskou círví (vedenou muži, jak jinak)? Byl by někdo z vás tak silný, aby přes svoje mimořádné schopnosti ustál ataky rádoby povolaných, kteří soudí, aniž se podívali pod povrch věcí?
  Takže moje doporučení ženám – ukazujte svoje tělo, nechte se fotografovat a obdivovat, strhněte na sebe pozornost mužů, dejte jim svůj cit a lásku, aby konečně přestali s bojem o moc a s destrukcí. Aby nebylo mýlky, tento příspěvek nepíši z pozice nějakého feminismu. Žiji se svým milovaným přítelem, se kterým tyto názory sdílíme.
  S novým věkem nastupuje probouzení ženské energie, ženy, pojďme do toho! A Teal, jen tak dál!!


 9. A hloupoučké stádo se nechá infikovat americkým produktem pojetí duchovna a mystiky propagované touto „modelkou“. Vy co jí baštíte, vaše věc, ale pravda je jen jedna, jak si kdokoliv z těchto esoteriků-iček, mystiků-iček a dalších podobně osvícených a nadřazujících se postaviček řekne o prachy a stane se součástí kšeftu a faktickým podporovatelem umělého nepřirozeného, dá se říci primitivního, systému ekonomiky živeného penězi, je konec hledání pravdy, mystiky a jakéhokoliv duchovna, všechny tyto ctnosti se vylučují!!!!! Ale jak říkám, když chcete, kupujte si ovce, co marketing nabízí. Není nic zákeřnějšího než kšeft s vírou!

  Jen malá poznámka, nic ve zlém, pro Pavlínu M. o doporučení ženám, chtělo by to trochu počíst historii, ono právě kvůli ženám bylo válek a destrukce také dost. Vše by mělo být vyvážené a měla by probíhat snaha o celkovou harmonii. Navíc v historii v mnoha kulturách byly ženy a někde i dodnes brány za méněcenné bytosti a hlavně za válečnou kořist. I dnes jsou ženy znevýhodňovány a méně honorovány za stejně odvedenou práci a přijde mi nedůstojné to dohánět pochybným citem, jednorázovou láskou a umem na lůžku, Chtěl bych věřit, že vaše doporučení by mohlo něco změnit k lepšímu, ale historie napovídá a mnohdy dokazuje opak! Ale kdo ví?


 10. Pro mě je inspirativní, pár měsíců čtu její blog a viděla jsem i dost videí, hodně jejích myšlenek pro mě bylo jako chybějící dílek puzzle v mé snaze o porozumění světu, dodala mi taky odvahu mj. ukázat svoji ženskost, nestydět se za svoji atraktivitu, předtím jsem si vůbec neuvědomovala, že nějaká část mne vnímá skoro jako nemorální… a je to strašně fajn, cítím se mnohem přirozeněji. Z negativních reakcí jsem taky dost překvapená. Zrovna já jsem dost vnímavá a citlivá na všechno nepravdivé. Ale neříkám, že se nemůžu splést. Ale jako hodně jiných lidí si upřímně myslím, že prostě neodpovídá té stereotypní představě o duchovně vyspělé bytosti a proto vyvolává tolik silně emocionálních reakcí, ale tolik?? Možná je čas opustit tu představu hladového asketického světce povzneseného nad všechno fyzické, z tohoto hmotného světa jsme se přišli učit, ne sem chodit ignorovat nějakou (velkou) jeho část. Tohle je asi hlavní pozůstatek křesťanství v nás, nebo spíše církevního působení ve středověku.


 11. Teal Scott je v pohode ale dovolila si kritizovat Americku spolocnost , politikov , vojenske akcie v zahranici , nadnarodne spolocnosti , GMO potraviny a to sa neodpusta .Vstupenka neni lacna ale otazka znie kolko ztoho pojde jej a kolko budu naklady na reklamu , prenajom saly atd. Treba pochopit ze kazdy z nas ma nejaky dar ako napr zdrave ruky, nohy , logicke myslenie a predsa nechodime do roboty zadarmo ale ziadame zanu peniaze preco by teda aj ludia ktory maju nejake duchovne schopnosti to mali robit zadarmo ked aj oni musia platit najom , stravu …


 12. Rôznorodé reakcie ľudí na Teal Scott potvrdzujú jej poslanie spiritual catalyzátor, ale nechcem reagovať na názory iných, pretože práve to sa mi páči na súčasnom období, že si ľudia môžu slobodne povedať to, čo cítia. Práve táto doba priniesla tú úžasnú možnosť slobodného prejavenia sa napr. aj na sociálnych sieťach.
  Keď som videla prvé video T.S. tak ma nezaujalo, lebo obsah toho, o čom hovorila už som poznala a pôsobila na mňa „vyumelkovane a strojene“, a preto to mňa nezapôsobila. Neskôr keď som videla videa cez skype napr. video s Jurajom, tak tie už na mňa tak nepôsobili, práve naopak v mnohých na mňa pôsobí prirodzene a v niektorých keď sa smeje, tak je veľmi pekná. A čo sa týka obsahu, pozrela som si všetky, ktoré sú s prekladom a zamerala som sa predovšetkým na obsahom toho, o čom hovorí a mnohé mi pomohlo prehĺbiť si poznanie alebo ho rozšíriť. A veciam, ktoré so mnou nerezonovali, som viac nevenovala pozornosť, len som si ich vypočula a vypustila to. Som tam kde som. A neviem na akej úrovni sa v súčasnosti nachádzam, ale jedno už viem, že na ceste hľadania sa stretávam s rôznymi druhmi učenia a je len na mne, čomu uverím a čomu nie. A ak sa mi javí niečo pravdivé a potom zistím, že som sa mýlila, je to pre mňa to najosožnejšie, pretože vlastným poznaním som sa k tomu dopracovala. A ak nejaká osoba a je úplne jedno kto to je, či žobrák alebo duchovný učiteľ vo mne vyvolá negatívne emócie, tak sa sama seba pýtam, čím som si to pritiahla a čo mi ten človek prišiel povedať, pretože viem, že to nie je náhoda, že práve na toho bola moja pozornosť upriamená, lebo je v tom momente mojím zrkadlom, mojím učiteľom a je len na mne samotnej, čo s informáciou alebo emóciou, ktorú mi táto osoba, situácia …. prišla povedať spravím.


 13. Musim priznat, ze Teal na niektorych videach i na mna posobila chladne a iritoval ma ten jej obcasny smiech, no po tom, co som ju videl a pocul nazivo, nemam o jej otvorenosti a bezprostrednosti ani najmensie pochyby. Neprajnikom sa samozrejme nicim nezavdaci, no chvalabohu uz stredovek pominul. Neprajnici a inkvizitori uz mozu akurat tak dristat. Pardon za vyraz. Vstupenku na Workshop beriem, ako podporu dobrej veci, nie len ako vstupenku na Teal. Navyse to bola vstupenka na evolution v piatok. Cize i na vystupenie Teal, ktore som si uzil dokonca viac, ako Workshop. Prve stretnutia su vzdy vynimocne a emotivnejsie.
  A vlastne ani nechapem, preco sa potrebuje niekto vyjadrovat k veciam, ktore nie su jeho srdcu blizke. Ved keby islo aj o manipulaciu, tak nech su radi, ze sa nedotkne ich samotnych, pretoze su taki obozretni a inteligentni :-)


  1. Pro Igora, který nechápe, že se někdo vyjadřuje k něčemu, co není jeho srdci blízké. Ono, Igore, je to prosté, člověk, který má jiný názor a prokoukne lest a klam, tak by neměl rozhodně mlčet, nejen ve vlastním zájmu, ale i kvůli ostatním, co tápou či nevědomky strkají hlavu do oprátky a čím méně bude zmanipulovaných tím lépe, protože v okamžiku, kdy bude zmanipulovaných většina, bude mít ta většina, respektive ten, kdo jí ovládá, tendenci jít po krku té menšině, potlačovat jí či zlikvidovat apod. Hledej, Igore, sám v sobě a nepotřebuješ žádného duchovního průvodce a podobná samozvaná stvoření. Ono je totiž vždy lehčí nechat se vést než se pokusit vládnout sám sobě.


   1. Tak pro pana jednorožce :-) k vyjádření na Igora :-) Podle toho co píšete,mám na mysli to,že nejlepšími duchovními průvodci jsme si my sami ,bych právě čekala,že budete na takové úrovni,kdy jsi řeknete,že nemá smysl druhým vnucovat svůj názor,ani ho šířit.Protože především jsme tady sami pro sebe.A i když řekneme druhému svůj názor,třeba v dobré víře mu pomoct – nemůžeme si být nikdy jisti,že náš názor je fakt – je to pouze názor.Takže každý,ať má svůj názor – svou pravdu.A vlastně dělejte si,co chcete :-) Já se přikláním k Igorovi.


 14. Prisel jsem, videl jsem, slysel jsem a udelal jsem si nazor. Americke show, to je nase duchovni bytost Teal, dle meho usudku. Mame tu doma mnoho duchovnich ucitelu. Skoda tech dvou tisicovek. J.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>