Ukázková prezentace symbolů v masovém klipu Katy Perry

Doporučujeme zhlédnout video o symbolech před puštěním si tohoto. Všechny tři symboly pěkně pohromadě.

7 thoughts on “Ukázková prezentace symbolů v masovém klipu Katy Perry

 1. https://www.youtube.com/watch?v=-I72vfPMpX4
  Vykazuje podobné znaky aj Mike Spirit aj v uputavke na videoklip Majk Spirit feat. Maysa Leak – Beautiful Dreamer. Sa tam objavilo horove oko. Porobne vo vieoklipe so Celeste :I was vrong, mala na kolotoci tricko s okom v trojuholníku. A takisto mala celeste vo videoklipe Run run šachovnicovú podlahu.
  Na druhej strane treba ale povedať ,že ak sa na niečo sústredíme žacneme to automaticky filtrovať z okolitých podnetov ako keď si kúpime košelu tak si ju všimneme aj na niekom inom.
  1. A tady jsou příspěvky, co z nich zbylo se můžete podívat přímo na OrgoNet.
   1. Děkuji. Krásná ukázka NEW AGE od NWO alá Illumináti… Velice trefné!!!
   2.Co pak to nikdo nevidí, že je to nový náboženství to nejhorší ze všech.
   3.Tato žena nás nabádá aby jsme neměli žádné otázky, nehledali odpovědi a nechali se v klidu sprejovat, čipovat, očkovat jedema. Proč tady zveřejňujete fakta o chemtrailsu?
   4.Nikdo z Vás neslyšel, že NWO nás chce sjednotit do jednoho náboženství a toto je ono, neklást odpor. Jedna část lidstva sedí u TELE–VIZE tu mají a druhá část se chytne na NEW AGE – Nový Věk, NWO – Nový světový řád.
   5.Tento článek se neshoduje s tímto—- Blog dokumentující vývoj mého ducha od procitnutí z nevědomosti a pocitu nutnosti ochrany před nástrahami NWO (chemtrails, umělé počasí, kontrola mysli, očkování, atd.) prostřednictvím orgonitu a giftingu, přes deziluzi o transformaci, jak nám ji prezentovaly různé channelingy, až po pobavené sledování superegoismů mocných dnešního světa (jejichž veřejné odhalování snad může vést i k procitnutí dalších lidí).
   Nato reagoval Dan. A moje odpověď, která nebyla zveřejněna: Dobrý večer Dane. To jsem nepsal já. Pouze jsem zkopíroval úvod tohoto webu (to zelené pod OrgoNet v modrém na hoře). Nějak mě to s tím článkem nejde k sobě. Příspěvků jsem napsal 5 to je asi moc a tak sem nebyly dány. Byly to první 2 a tak to ztratilo smysl. O tuto tématiku se zajímám víc jak 10 roků a je na tom zajímavé z kolika ta paní čerpá náboženství. Elity chtějí lidstvo sjednotit pod jedno náboženství o tom svědčí i to co se děje ve Vatikánu. Má název New Age a myslím si, že ta paní ať vědomě nebo nevědomě je jeho šiřitelem. Pokud by někoho zajímal zednářský pohled na svět, vřele doporučuji knihu od Jana Van Helsinga Válka svobodných zednářů. Dá se to stáhnout. NENÍ TO ČTENÍ PRO SLABÉ ŽALUDKY. Je to rozhovor s vyšším zednářem a dost to vysvětluje o světovém dění. 2. Katy Perry, je mojí favoritkou už několik let, má scifi náměty písniček skoro všude .Na to ,že pochází z velice náboženské rodiny ,se docela vymyká ,docela riskuje nejen u sebe doma ,ale asi ví co dělá a nebojí se.Pro mne druhý M.Jackson.


  1. Asi jste neviděla ten klip??? Michael Jackson byl úplně jinde, snažil se tomu vzdorovat- nikoliv tomu sloužit.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>