Útoky v Paříži. Další práce na zakázku? Nenávist má zelenou.

falseflagparis

A je to tady. Další „teroristické útoky“ v centru multikulti Paříže. A máme tady opět mediální masáže a zlé teroristy. Ten poslední na redakci zvráceného magazínu Charlie Hebdo zřejmě nebyly příliš přesvědčivý, protože za pár měsíců už si na něj nikdo nevzpomněl. Jakékoliv násilí je samozřejmě hrozné, ale i zde se nabízí jasné vodítko, kdo zatím vším stojí. Mně osobně stačila fraška s pasem, který se našel u roztrhaného těla atentátníka. Ano, velmi nápadně to připomíná reality show z 11. září, ale i z útoků na Charlie Hebdo, kde byl také nalezen v autě útočníků.

Přidávám svou reakci na fb: Já se na ty herce prostě nemůžu dívat, jasně je to hrozná věc, ale prosím vás, nehledejte za tim migranty nebo nějakou umělou organizaci, co založil CIA/Mossad. Jsou to jen loutky v mnohem větší hře a nenávist fakt není řešení na nic. Tohle je, stejně jako Charlie Hebdo, organizovaná akce tajných služeb a její cíl je určitě víceúrovňový. Ale papat ty žvásty z médií, to je opravdu žumpa. ISIS poráží díky RF už i Assadova armáda, vytřískat tuhle verbež žoldáků bylo pro RF otázkou týdnů. Je to hra mocných zvrácených lidí, ale především chtějí, aby jsme se nenáviděli mezi sebou- vytvořit chaos, aby mohli nastolit ten jejich vysnění nový světový pořádek..

False flag v multikulturní problémové části Paříže se zřejmě dobře hodí. Je to mlýn na vodu všem extrémistům, kteří by nejraději vyhladili všechny muslimy z povrchu světa. Zároveň to poslouží jako dobrá záminka pro další intervenci do Sýrie, kde se situace začínala po dlouhé době vyjasňovat díky legitimnímu  zásahu Ruska. Bylo to Rusko, které možná díky své vojenské síle rozdmýchalo hněv mocenských struktur, stojící za ISIS a dalšími teroristickými skupinami. Nyní se bude vlna nenávisti přenášet nikoliv do nejvyšších politických pater, ale k loutkám a k nám samotným. Doufejme, že si dokážeme udržet potřebný nadhled a poučíme se z chyb minulosti. Nenávist nikdy nebyla řešením a nikdy nebude.

2 thoughts on “Útoky v Paříži. Další práce na zakázku? Nenávist má zelenou.


  1. Máte pravdu,také jsem měla dojem,že se opakuje scénář z 11.září.S tím plně souhlasím.Zvláštní je,že nejsou žádné záznamy,vždyt telefon má dnes každý a světe
    div se, ani žádný záznam z kamer na ulicích.Prý byly všechny vypnuty.Tak toto už hodně vypadá na práci domácích složek.Na orgo netu vyšel velmi zajímavý článek,kdy matka z MEXIKA volá svoji dceři do Paříže.zvedne to její přítel,oznámí že jsou v pořádku a za krátkou dobu se dozví,že její dcera při tomto střílení zemřela.Je tam toho více—přečtěte si to.Tady to pořádně smrdí.Znovu je sehrané divadlo a nevadí jim,že lidé umírají–je jim to jedno.Uvidíme,co budou chtít změnit.jaká nová pravidla chtějí prosadit.Vzpomenme si,co všechno se dělo v USA jaké pravomoce vláda prosadila.Věřím že si to ale lidé dnes nenechají líbit.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>