Vše nejlepší do nového roku našim čtenářům a divákům! Slavíme 1 rok.

Words_and_Inner_Peace

Přejeme všem našim čtenářům a divákům úspěšný Nový rok 2015. Ať jsme všichni šťastní a spokojení v tomto zvláštním světě, kde je stále co napravovat. Inu, kdybychom žili v tom světě dokonalém, byla by to trochu nuda, co říkáte? Tak ať se nám všem podaří naplnit vnitřní potenciál naplno. Hledejme odpovědi nejen venku, ale především uvnitř našeho nitra. Každá otázka v sobě skrývá odpověď, jen se nám skrývá v nánosu předsudků a komplexů, které si neseme z našeho dětství. Kéž všichni najdeme v sobě mír a pokoj.

Jsem moc rád, že se mi podařilo zprovoznit tyto stránky a i když občas nestíhám přispívat tak často, můžete zde najít mnoho originálního obsahu paralelně k zajímavým odkazům, týkající se problému našeho světa. Děkujeme vám všem, kteří náš portál navštěvujete. A každý, kdo by se chtěl k nám přidat, bude vítán.

 

Jpeace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>